Tieto šťastné príbehy ľudí ti pomôžu pochopiť, že dokážeš naozaj čokoľvek

Stačí len chcieť…

Šťastie nie je náhoda. Šťastie je voľba, tvrdá drina, a potom sladké ovocie ako výsledok. Jasným dôkazom, že to presne takto funguje a kľúčové je nevzdávať sa, sú nasledujúce príbehy. Tie sú natoľko krásne a inšpiratívne, že sa po nich okamžite poberiete dať si život dohromady.

1. Dnes ma priateľ zobral do Disneylandu (oneskorený vianočný darček). Stále mu hovorím, ako veľmi si želám byť ešte dieťaťom, keďže sa celý svoj dospelácky život stretávam s depresiou a jemu sa podarilo vrátiť ma naspäť do tých nevinných čias. Ako bonus som stretla svojho detského hrdinu.

she_is_dreaming / reddit.com (https://www.reddit.com/r/happy/comments/b29i6x/my_boyfriend_took_me_to_disneyland_paris_as_a/)

2. Boli sme najlepší priatelia posledných 15 rokov. Nabudúci týždeň si povieme áno.

Userdk2 / reddit.com (https://www.reddit.com/r/happy/comments/b2bp9z/next_week_i_am_marrying_my_best_friend_of_15_year/)

3. Mám tridsať rokov, som hasič a pred šiestimi mesiacmi som sa rozviedol a úplne pokazil vzťah s láskou môjho života. Dnes konečne prišiel deň, keď viem otvorene povedať, že jedného dňa sa zase budem cítiť okej. Aj bez nej.

candoallthethings / reddit.com (https://www.reddit.com/r/happy/comments/b2bp9z/next_week_i_am_marrying_my_best_friend_of_15_year/)

4. Dnes som tak neskutočne šťastná! Moja dcérka, ktorá je od narodenia slepá, sa po prvý raz za svoj život dotkla nejakého zvieratka. A páčilo sa jej to! Nemyslím si, že v dohľadnej dobe bude nejaký člen našej rodiny šťastnejší ako sme všetci práve teraz.

ceez_beeh / reddit.com (https://www.reddit.com/r/happy/comments/b2de4e/i_am_so_insanely_happy_tonight_this_is_the_first/)

5. Po dlllhej dobe spávania na zemi, po gaučoch a všade možne, som si konečne zaobstaral normálne bývanie. Stále je tu prázdno, ale je to moje a slovami sa nedá opísať, aký nadšený z toho som.

FantasyGam3r / reddit.com (https://www.reddit.com/r/happy/comments/b20bny/after_some_time_of_sleeping_on_various_floors_and/)

6. Už to je 168 dní bez sebapoškodzovania. Boli to ťažké roky plné pocitu samoty, no keď som sa konečne vzchopil a vyhľadal pomoc, ktorú som veľmi potreboval, všetko sa na dobré obrátilo. Konečne sa učím ľúbiť sa taký, aký som, byť šťastný a konečne nosím na tvári úprimný úsmev, nie ten falošný.

PuurpleDrank / reddit.com (https://www.reddit.com/r/happy/comments/b1wt45/its_been_168_days_since_the_last_day_ive_self/)

7. Táto malá nugetka sa pol roka dozadu objavila pri našich dverách. Bola podvyživená a očividne veľmi zanedbaná. Vidieť, aká je teraz šťastná a zdravá, ma napĺňa neskutočnou radosťou.

andyinconsistently / reddit.com (https://www.reddit.com/r/happy/comments/b1sdvp/this_little_nugget_showed_up_to_my_doorstep_6/)

8. Myslíš si, že učenie na skúšku je ťažké? Tak si predstav robiť to len pár chvíľ potom, čo zo seba vytlačíš nový život.

YafetM / reddit.com (https://www.reddit.com/r/pics/comments/axgtos/imagine_having_to_study_for_an_exam_right_after/)

9. Po siedmich rokoch ťažkej depresie som sa konečne rozhodla vyhľadať odbornú pomoc. Akurát idem zo svojho prvého sedenia s terapeutkou a na oslavu som si dopriala Starbucks. Nedokážem prestať plakať…

bubblii / reddit.com (https://www.reddit.com/r/happy/comments/b1mq7d/after_7_years_of_being_severely_depressed_i/)

10. Je fascinujúce, čo všetko vie dnes človek nájsť v Kinder vajíčku. 

LegoScotsman / reddit.com (https://www.reddit.com/r/happy/comments/b15a95/its_amazing_what_you_find_in_a_kinder_egg_nowadays/)

11. Po neúspešnom tehotenstve, ktoré skončilo potratom, som sa v novembri minulého roka dozvedela, že som tehotná. Bude to dievčatko. Už len dva a pol mesiaca a konečne po prvý raz moju malú princeznú uvidím.

mynameisbroo / reddit.com (https://www.reddit.com/r/happy/comments/b115w4/after_i_miscarried_in_november_of_2018_i_was/)

12. Na horných fotografiách som ja moja žena počas toho, ako sme veľmi aktívne a veľmi hojne užívali drogy. Na druhej fotografii sme opäť my, tentoraz už vyliečení zo závislosti ako od drog, tak aj od alkoholu. Obaja sme čistí už viac ako 5 rokov. Dnes máme trojročnú dcérku a náš život nemôže byť krajší.

skee_bott / reddit.com (https://www.reddit.com/r/happy/comments/7ol3a9/my_wife_and_i_when_we_were_in_active_addiction_vs/)

13. Ešte dva roky dozadu som ležala v nemocnici a zomierala na Crohnovu chorobu. Dnes ma delí od vysokoškolského diplomu len sedem mesiacov, a potom plánujem pomáhať ľuďom s rovnakým zdravotným problémom, aký postretol mňa. Pre všetkých, ktorí vraveli, že to nezvládnem – kto sa smeje teraz?!

fgfrf12 / reddit.com (https://www.reddit.com/r/happy/comments/awhuqq/two_years_ago_i_was_dying_in_a_hospital_bed_due/)

14. Som dievča z malého mesta a všetci mi hovorili, že na veľkomesto nemám dostatočne ostré lakte. Teraz som prváčka na výške, som prezidentka študentskej rady, patrím k 10 percentám najlepších študentov z mojej triedy a dostala som skvelú letnú stáž, o ktorú sa bili davy. Slovo „šťastná“ nie je dostatočné.

silentkiller000 / reddit.com (https://www.reddit.com/r/happy/comments/azl2u1/grew_up_poor_in_a_small_town_family_of_10_and_im/)

15. 504 dní triezva. Prvý rok bol príšerný, plný sĺz, zmätku, úzkosti, bolesti a pocitu neistoty v to, čo som sa snažila dosiahnuť. Ale oplatilo sa. Konečne sa mi podarilo umlčať toho čerta na pleci, ktorý mi neustále šepkal: „Daj si, veď je to len jeden pohárik.“

Nemeria31 / reddit.com (https://www.reddit.com/r/happy/comments/azgs6t/504_days_sober_4_weeks_out_of_a_bad_situation_for/)

16. Presťahovali sme sa do malého mesta, no ja som sa rozhodol hodiny cestovať, len aby som pokračoval v tréningoch JiuJitsu. Dnes som si u nás otvoril vlastný klub a moje deti ho navštevujú tiež.

xpowa / reddit.com (https://www.reddit.com/r/happy/comments/av12t8/we_moved_to_a_small_town_a_couple_years_ago_but_i/)

Zdroj: reddit.com
Titulná fotka: reddit.com, reddit.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
10
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Hide The Pain Harold vo videu vyzýva ľudí, aby neskrývali svoju bolesť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME