Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

Online flirtovanie na najrôznejších sociálnych sieťach či zoznamkách rozhodne nemusí byť vždy bezpečné a neškodné. Internet je džungľou, v ktorej číha mnoho predátorov a potenciálneho nebezpečenstva. Jeden článok o stretnutiach z online zoznamiek, ktoré sa skončili tragicky a krvavo, sme ti už priniesli.

V nasledovnom prehľade si predstavíme 5 ďalších mrazivých prípadov, pri ktorých ti bude tuhnúť krv v žilách.

1. Maricar Benedicto

19-ročná Maricar Benedicto sa s 20-ročným Davidom Russellom zoznámila na Facebooku. Russell, ktorý v skutočnosti pracoval v McDonalde, sa na sociálnej sieti vydával za úspešného metalového hudobníka Olivera Sykesa, speváka kapely Bring Me The Horizon.

Benedicto ním bola natoľko očarená, že kvôli nemu sadla do lietadla a vydala sa za ním do Veľkej Británie. Russell ju následne odviedol do lesa a prinútil ju zaviazať si oči so slovami, že pre ňu má prekvapenie. Potom vytiahol nôž a podrezal jej hrdlo. Následne ju ešte niekoľkokrát bodol do tváre. Maricar však, našťastie, prežila. Lekári hovorili, že to bol priam zázrak.

Russell sa polícii priznal k únosu a pokusu o vraždu a súd ho odsúdil na doživotie.

Shutterstock

2. Bonnie Lou Irvine

Bonnie Lou Irvine v roku 2008 pracovala ako eskortná pracovníčka pre jednu internetovú firmu. Prostredníctvom Craigslistu sa zoznámila s mužom, ktorý mal byť len jej ďalším obyčajným klientom. Vymenili si niekoľko správ a fotiek a Bonnie napokon súhlasila, že sa s ním stretne. 51-ročný Bernard George Lamp však už bol v podmienke za pokus o znásilnenie.

Na stretnutí Bonnie zmlátil, znásilnil a uškrtil. Jej telo následne pochoval na záhrade svojho kamaráta. Polícia Lampa chytila týždeň po vražde, keďže šoféroval jej auto. Bol odsúdený na trest smrti, ale pri čakaní na vykonanie rozsudku zomrel.

Shutterstock

3. David Messerschmitt

Úspešný 30-ročný právnik David Messerschmitt sa s 21-ročnou Jamyrou Gallmon zoznámil prostredníctvom Craigslistu. Gallmon na stránke uverejnila inzerát, v ktorom ponúkala erotické služby. Messerschmitt jej odpísal a obaja si dohodli stretnutie v hoteli vo Washingtone, D. C.

Jamyra sa neskôr polícii priznala, že mala v pláne Messerschmitta okradnúť. Napokon ho však niekoľkokrát bodla nožom. Tvrdila, že to urobila, keď jej Messerschmitt začal brániť v odchode a bolestivo jej zovrel ruku. Začali sa hádať a Jamyra právnikovi uštedrila viacero bodných rán. Telo sa našlo hneď na druhý deň. Vrahyňu sa podarilo vypátrať vďaka kamerovým záznamom.

Shutterstock

4. Eddie Leal

Obeťou sadistického vraha sa stal aj 23-ročný Eddie Leal. So svojím vrahom Manuelom Guzmanom (19) sa zoznámil cez Facebook. Guzman sa na internete vydával za krásnu modelku Rebeccu Santhiago a dokonale Eddiemu poplietol hlavu. Napokon si dohodli schôdzku v kalifornskom parku, ktorá sa skončila krvipreliatím.

Eddieho Leala našli mŕtveho v aute. Na tele mal množstvo strelných rán. Guzman bol odsúdený na doživotný trest.

Shutterstock

5. Elizabeth „Lizzi“ Marriott

19-ročná študentka Elizabeth Marriott prišla s 29-ročným Sethom Mazzagliom do kontaktu cez zoznamku OKCupid.com. Mazzaglia bol fanúšikom BDSM (sadomasochistických hier) a hľadal pre svoje zábavky nejaké mladé dievča. Sám údajne založil a spravoval niekoľko webových stránok, ktoré sa BDSM fetišu venovali.

Podľa príbuzných a známych nebola Elizabeth Marriott typom dievčaťa, ktoré by sa podobných hier zúčastnilo dobrovoľne. Je ale jasné, že sa s Mazzagliom stretla a obaja zrejme mali sex. Počas neho Mazzaglia svoju obeť zaškrtil. Jej telo následne hodil do rieky Piscataqua.

Polícii sa rýchlo podarilo vypátrať, že Mazzaglia bol posledný človek, s ktorým sa Elizabeth stretla, a okamžite ho zatkli ako hlavného podozrivého. V súdnom procese bol následne odsúdený na doživotie vo väzení.

Shutterstock

Ak ťa tento článok zaujal, jeho 1. časť nájdeš tu


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť