Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Muži a ženy dokážu byť niekedy veľmi rozdielni. Často medzi pohlaviami vznikajú konflikty, ktorých podstata pramení práve v tom, že sa muži so ženami hádajú o tom, kto to má ťažšie. Muži mnohokrát porovnávajú menštruáciu s kopancom do semenníkov. Aj preto by bolo ideálne, ak by si niektoré z týchto vecí mohli muži vyskúšať. Určite by potom ženy chápali lepšie.

Tlačenie obtiahnutých nohavíc, keď ti nafúkne brucho

Chalani zväčša nenosia natoľko obtiahnuté nohavice, aby ich mohli tlačiť. Teda, okrem tých jedincov, ktorí si nakupujú džínsy v dámskom oddelení. Tých by sme však neradili k mužskému pohlaviu. Každopádne, len máloktorý chalan dokáže pochopiť, aké to môže byť nepríjemné, keď ťa rifle tlačia do nafúknutého brucha. O tom, aké je náročné tie rifle nakupovať, ani nehovoríme.

Tú emocionálnu hojdačku počas menštruácie

Naozaj nás to vôbec nebaví, keď sa rozplačeme aj nad padnutým lístkom zo stromu a vzápätí nás nahnevá, že ho odfúkol vietor. Mnohokrát si to samé uvedomujeme, že sme na tejto nepríjemnej emocionálnej horskej dráhe, no často to nevieme nijak ovplyvniť. Samé nás to hnevá, že máme neprimerané reakcie, nemyslite si, že sa v tom nejak vyžívame.

A potom sú tu ešte tie bolesti. Niekedy by sme si najradšej kvôli nim vytrhli maternicu. Vtedy sa naozaj, ale naozaj veľmi ťažko usmieva na ľudí. A čo sa týka tých vašich kopancov do semenníkov… nevyskúšali sme si ich, ale kope vás do nich niekto každý mesiac?

Shutterstock

Chodenie v podpätkoch

Akože, naozaj by sme nemuseli mať niekoľko párov topánok. No môžeme si to dovoliť? Každá žena musí mať minimálne jedny topánky na podpätku, keďže v teniskách sa na spoločenské akcie nechodí. A potom ich treba dvoje – jedny na zimu a jedny na teplé obdobie.

Síce vyzerá žena v podpätkoch super a viacerým mužom sa to páči, no s podpätkami je občas spojená aj bolesť a ešte k tomu musíme mať, samozrejme, aj oblečenie. Nie je to také jednoduché, ako sa možno zdá.

Hľadanie správnej podprsenky

Už to samotné nosenie je miestami dosť nepríjemné, ale aj k tomu sa dostaneme. Vybrať si správnu podprsenku, to nejde len tak. Existuje mnoho krásnych, vyšívaných, čipkovaných, no tie sú zväčša najmenej pohodlné.

V skúšobnej kabínke je väčšina z nich totálne pohodlná, potom si ju však dáš na seba na celý deň a pochopíš, že si utratila za toto utrpenie až príliš veľa peňazí. Zvyčajne to dopadne tak, že síce máme plný šuplík podprseniek, no nosíme len jednu jedinú dookola, kým sa na nás doslova nerozpadne.

Shutterstock

Existencia s prsami

Och, koľkokrát ženy počujú od mužov, že nám závidia naše prsia. Mali by ste si skúsiť s nimi behať. A vôbec existovať. Mužom sa ľahko hovorí, že nemusíme nosiť podprsenku. Áno, nemusíme, ale potom nám nepozerajte na presvitajúce bradavky a nechajte si pre seba všetky debilné poznámky. Okrem toho si to naozaj nemôže dovoliť každá žena, lebo jej to môže spôsobovať bolesti.

Otravovanie a obchytkávanie cudzími mužmi

Je milé, keď muži prejavujú záujem a nie sú hanbliví truľkovia. No najčastejšie sa stretávame s namol ožratými chlapmi, ktorí majú potrebu nás chytať a oprskávať pri tom, ako sa nás snažia zbaliť na svoje hlášky bez značnej artikulácie. Prípadne ešte prídu čávovia, ktorí si potrebujú pohoniť ego a automaticky sa správajú, akoby sme im patrili.

Nebodaj ich odmietneme, tak ešte nám vynadajú. Áno, toto sú problémy len určitej skupiny mužov, ale my to musíme často znášať. Páni, veď si vyrazte do gay baru a pochopíte, aké to je, keď sa chcete s kamošmi len tak rozprávať a neustále vás niekto otravuje.

Shutterstock

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.