Tieto veci môžeš buď milovať alebo nenávidieť

Medzi láskou a nenávisťou je len tenká hranica a tak sa môže stať, že si dnes objednáš pizzu s ananásom, či?

Nielenže sa ľudia nenávidia kvôli náboženstvu, farbe, alebo národnosti, ale už aj kvôli tomu, že majú úplne iný názor na najbanálnejšie veci ako sú jedlo či hudba. Ľudia proste nenávidia radi a len málokto sa riadi heslom ,,Ži a nechaj žiť!“ Stačí len zmienka o imigrantoch, Kotlebovcoch či voľbách a už sa šíria nenávistné komentáre. Tak poďme to trochu odľahčiť.

Hawai pizza

Ananás tam jednoducho nemá čo robiť. Táto pizza, ale parí aj k najpredávanejším a vznikla vlastne len z náhodného pokusu a zo srandy. A aj napriek tomu patrí k tým najhejtovanejším jedlám. Ešte horšia krutosť je dať na pizzu povedzme banán, ale o tom inokedy. Podobne sú na tom aj chudera kôprová omáčka, kožka z upečeného kuraťa, držková polievka, huspenina a lečo. Dalo by sa pokračovať do nekonečna? Dalo…

wikipedia.org (https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ea/Pizza_with_pineapple.jpg)

Mačky

Každé zvieratko ktoré sa považuje za domáceho maznáčika by si nemal nenávidieť, ale toto sú falošné malé potvory, ktoré ťa tak maximálne poškrabú, nechcú sa pritúliť a ešte aj plznú. Áno aj také vedia byť, ale lásku mačky si jednoducho musíš zaslúžiť. Vzhľadom k tomu, že majú vlastnú hlavu, treba oceniť aj fakt, že sú mega vtipné. Taká nepochopiteľne desivá uhorka a tvrdohlavé zhadzovanie vecí ťa určite vedia pobaviť. Alebo by bol lepší had, tarantula, či obojživelník, ktorému nevieš prísť na meno?

giphy.com (https://giphy.com/gifs/cat-adorable-kitty-BThjv1GcDs6sg)

Vegánstvo

Buď si vegán a robíš crossfit, alebo to z duše nenávidíš a robíš si z toho srandu. A pritom títo ľudia, len chcú pre svoje telo aj okolitý svet to najlepšie a ty si také hovädo, že to nevieš ani doceniť. Ale zamyslel si sa nad tým, aké ťažké to pre nich musí byť, ak musí kopu vecí vylúčiť zo svojho jedálnička? Vlastne vylúčia jedálniček zo svojho jedálnička a ostane- nič. No myslel si ty niekedy na to? My tiež nie.

freegreatpicture.com (http://maxpixel.freegreatpicture.com/Face-Angry-Bad-Shouting-Man-People-Emotions-70442)

Sociálne siete

Neviem či tomu uveríš, ale vážne existujú ľudia, ktorí nemajú Facebook, Instagram, Twitter a iné svetské vymoženosti. Je to neuveriteľné, ale telefón používajú výhradne na telefonovanie! Nejedná sa o vekovú kategóriu 60+, lebo už aj tvoja babka preposiela reťazovky, ale raz si niekto niekde povie dosť a odpojí sa. Neľutuje. Má oveľa viac času, nerieši zbytočnosti, nesliedi po svojich ex alebo budúcich a len sa diví, kam tento svet speje, keď sa ľudia bez wifiny nevedia už ani porozprávať.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/smartphone-ixDd2qXviXpqE)

Slovenská hudobná scéna

Od Smatanovej po Kristíninu Stonku, cez Desmod až po Adama Ďuricu. Slováci sú v hejtovaní úplna špica a ani ty, ja a mandolína by sme to nezmenili. Rapová kultúra u nás je takisto preberaná téma. Nenávidíš uplakaného Kaliho, egotrip Separa a aj Rytmus nech si sedí na tom cigánskom zadku…ale povedz, čo si spravil ty pre slovenský hip hop?! Už len nech sa pridajú metalisti a vyznávači folklóru a poďme sa všetci pozabíjať.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/hip-hop-rap-camron-RctKze2rYHgdi)

Titulná fotka: sketchport.com/pixabay.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
9
Grr
Fuuj Fuuj
16
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
143
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Čo nás drží nad vodou, keď už naozaj všetko zlyhá?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME