Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Sú činnosti a situácie v našich životoch, ktoré nepatria na verejnosť. Prípadne by ich nikdy nemali vidieť iní ľudia ako naši najbližší. Ak ich náhodou ukážeš iným ľuďom, tak je to jeden z prejavov dôvery, ktorý má takmer najvyšší stupeň.

Každý máme niektoré z týchto vecí usporiadané inak. Niekto by sa možno hanbil pred inými ľuďmi v overale, ale zas si pokojne pred nimi grgne. Tieto veci však jednoducho patria na domáce prostredie a len málokto sa nimi pýši na verejnosti.

Nočná košeľa po babke

Je to veľmi pohodlný kus oblečenia, ktorý ale aj z tej najkrajšej dievčiny vytvorí akési smiešne čudo. Prípadne môže byť v tejto kategórii aj pohodlné pyžamko, ktoré ale rozhodne nevyzerá ako z katalógu Victoria’s secret.

Tvoje nafúknuté brucho

Ktorému nedokážeš ubrániť, aby vyprázdňovalo vzduch inou technikou ako smradľavými prdmi, ktoré dusia aj teba samého. Každému sa to v živote deje, no najideálnejšie je, keď sme sami doma.

Infantilný overal

Je to sakra pohodlná vec, a ani nemusí byť infantilná, no nikdy nebudeš vyzerať v tomto kúsku oblečenia roztomilo ako ľudia na sociálnych sieťach. Hlavne ak už si odrastený, dospelý jedinec.

Profimedia

Menštruačné nohavičky

Každá žena má takéto nohavičky, ktoré sú určené len na jediný čas v mesiaci. Sú veľakrát rozgajdané, občas aj miestami deravé, no rozhodne sú pohodlné. Nevyzerajú však ani trochu vábivo, preto by ich nikdy nemal uzrieť nik, kto ťa bližšie nepozná.

Slipy s dierami

Aj muži majú svoju obľúbenú spodnú bielizeň, ktorej sa nechcú len tak zbaviť. Možno sú to aj nejaké boxerky, z ktorých im sem-tam niečo vykukne, keďže sú na nich početné dierky. Všetci máme v skrini takýto kus oblečenia, ktorý by už mal byť len handrou, no my sa ho nevieme zbaviť.

Nepasujúce a deravé ponožky

Síce je teraz trendy nosiť odlišné ponožky, no zväčša práve keď sú tak aj kupované. Doma si však môžeš dovoliť mať dve rozdielne čierne ponožky, pričom jedna je po členok a druhá po kolená a trčí ti z nej palec.

Profimedia

Poriadne odgrgnutie po cole alebo pive

Môcť si odgrgnúť po pive či cole na verejnosti by malo byť legálne. Niet nad to, keď sa môžeš aj takouto formou doma uvoľniť.

Pučenie vyrážok

Hlavne ak túto činnosť vykonáva párik, ktorý si vyrážky pučí navzájom. Prosím, nie. Viacerí z nás to robia, no je to vyslovene činnosť len na doma. Ideálna, keď sa máš učiť na skúšky.

Shutterstock

Týždňové mastné vlasy

A k tomu ako bonus smradľavé spotené telo. Nie jednému z nás sa stalo, že vyzeral ako totálna troska, keď kvôli chorobe nebol schopný ísť nejaký ten deň ani do sprchy. Keď nemusíš nikam chodiť, tak si dovolíš mať mastné vlasy aj týždeň vkuse.

Oškrabávanie piat

Dávanie dole starej kože z nôh neznie ako niečo, čo by si mohol robiť na verejnosti.

Depilovanie chĺpkov

Áno, sú ženy, ktoré si depilujú chĺpky nad perou. Keď sa to muži dozvedia, zväčša ich to prekvapí, preto to tak dobre držíme v tajnosti.

Profimedia

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.