Pondelok 3.10.2022
sk
Stela
cz
Bohumil

TikToker, ktorý si uťahoval z vlastnej obezity, zomrel vo veku 28 rokov

Idan Ohayon bol jednou z hviezd izraelskej internetovej scény.


Len pred deviatimi týždňami sa Idan Ohayon z Izraela pochválil veľkým úspechom! TikToker uspel v súťaži The Creatoks, vďaka čomu sa stal online tvárou Samsungu v Izraeli. Z tejto skvelej správy sa však tvorca videí dlho netešil, pretože o niekoľko týždňov neskôr bolo oznámené jeho úmrtie.

Ako píše web Daily Mail, Ohayon zomrel ako 28-ročný. Veľká časť tvorby obľúbeného TikTokera sa točila okolo jeho mohutných telesných rozmerov a láske k jedlu. Diváci mali možnosť vidieť, ako sa napcháva kadejakými maškrtami, či ako sa nedokáže vopchať do rôznych miest, ktoré ľuďom štandardnej veľkosti nerobia problém.

Izraelčan si desaťtisíce fanúšikov získal vďaka svojmu optimistickému prístupu k životu, vždy pozitívnej nálade a schopnosti vystreliť si z niečoho, čo by mnohí považovali za hendikep. Nie je známe, koľko Ohaynon vážil, ľudia väčšinou odhadujú, že mal okolo 200 kilogramov.

Príčina Idanovej smrti v takom mladom veku nebola zverejnená. Nikoho by neprekvapilo, ak by súvisela s kardiovaskulárnymi problémami, ktoré sa vždy objavia u výrazne obéznych osôb. Zároveň to však vôbec nemusí byť samozrejmosť a Idan mohol trpieť aj inými ochoreniami – možno niektoré z nich bolo zdrojom jeho extrémnej telesnej hmotnosti!

Vždy dobre naladený mladý muž bude fanúšikom určite chýbať. Pod príspevkami na jeho sociálnych sieťach sa objavujú desiatky komentárov od ľudí, ktorí sa so smutnou správou o jeho odchode len ťažko vyrovnávajú.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť