Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

TikToker, ktorý si uťahoval z vlastnej obezity, zomrel vo veku 28 rokov

Idan Ohayon bol jednou z hviezd izraelskej internetovej scény.


Len pred deviatimi týždňami sa Idan Ohayon z Izraela pochválil veľkým úspechom! TikToker uspel v súťaži The Creatoks, vďaka čomu sa stal online tvárou Samsungu v Izraeli. Z tejto skvelej správy sa však tvorca videí dlho netešil, pretože o niekoľko týždňov neskôr bolo oznámené jeho úmrtie.

Ako píše web Daily Mail, Ohayon zomrel ako 28-ročný. Veľká časť tvorby obľúbeného TikTokera sa točila okolo jeho mohutných telesných rozmerov a láske k jedlu. Diváci mali možnosť vidieť, ako sa napcháva kadejakými maškrtami, či ako sa nedokáže vopchať do rôznych miest, ktoré ľuďom štandardnej veľkosti nerobia problém.

Izraelčan si desaťtisíce fanúšikov získal vďaka svojmu optimistickému prístupu k životu, vždy pozitívnej nálade a schopnosti vystreliť si z niečoho, čo by mnohí považovali za hendikep. Nie je známe, koľko Ohaynon vážil, ľudia väčšinou odhadujú, že mal okolo 200 kilogramov.

Príčina Idanovej smrti v takom mladom veku nebola zverejnená. Nikoho by neprekvapilo, ak by súvisela s kardiovaskulárnymi problémami, ktoré sa vždy objavia u výrazne obéznych osôb. Zároveň to však vôbec nemusí byť samozrejmosť a Idan mohol trpieť aj inými ochoreniami – možno niektoré z nich bolo zdrojom jeho extrémnej telesnej hmotnosti!

Vždy dobre naladený mladý muž bude fanúšikom určite chýbať. Pod príspevkami na jeho sociálnych sieťach sa objavujú desiatky komentárov od ľudí, ktorí sa so smutnou správou o jeho odchode len ťažko vyrovnávajú.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.