Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

TikTokerka prosí ľudí, aby streamovali jej hudbu. Nechce totiž chodiť do práce

Ak by musela robiť v normálnej robote, údajne by zomrela.


Nikomu sa nechce chodiť do práce. Vstávať na skorý ranný budík, za tmy sa obliekať, dve hodiny stáť v dopravnej kolóne a potom osem hodín tolerovať, ako ti niekto (ne)kompetentný dýcha na krk. Lenže účty sa samy nezaplatia, a tak nám neostáva iné, ako sa zatnúť. Alebo žeby predsa?

Hudobníčka Zoe Wynns zverejnila na svojom TikToku kontroverzné video, v ktorom žiada fanúšikov, aby ju „nenechali umrieť“ a streamovali jej hudbu. Nechce totiž chodiť do klasickej práce od deviatej do piatej. „Viem, že to bude znieť rozmaznane, ale myslím si, že by som to fyzicky nezvládla. Keď mám urobiť viac ako tri nekreatívne veci za deň, rozplačem sa,“ hovorí v krátkom klipe.

Vraj bola stvorená pre iné veci

Robiť osem hodín denne niečo, čo ju nenapĺňa, je pre ňu absolútne nepredstaviteľné. „Nie je tu žiadna iná možnosť. Toto musí fungovať. Nazdávam sa, že som bola stvorená na to, aby som tvorila,“ povedala. Ďalej dodala, že by ju takýto život s najväčšou pravdepodobnosťou zabil, a prosila, aby to jej sledovatelia nedovolili. „Prosím, streamujte moju hudbu. Ľúbim vás,“ zakončila.

Video mnohých dojalo, no nie v dobrom zmysle slova. „Keď nevieš pracovať od deviatej do piatej, skús od ôsmej do štvrtej. Možno ťa to zachráni,“ napísal niekto do komentára. „Aj ja som si myslela, že pracovať nezvládnem… no potom som pochopila, že bez jedla dlho nepožijem,“ sarkasticky poznamenal zase niekto ďalší. Na čiu stranu sa prikláňaš ty?

@zoewynnsmusic

I think I was made to create 💜 check out my music under Zoe Wynns on all platforms! #alternativeartist #smallmusician #composer

♬ abyssal – Zoe Wynns

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.