Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Tinder prešiel redizajnom. Čo si od toho populárna zoznamovacia aplikácia sľubuje?

Osloviť má práve generáciu Z.


Zoznamovacie aplikácie, zdá sa, majú problém nadviazať spojenie s mladšími používateľmi. Nie je preto divu, že Tinder v rámci svojho „rizz-first redizajnu“ (pozn. red.: rizz je anglické slangové slovo, skrátene zo slova charizma, a označuje človeka, ktorý priťahuje ostatných svojím šarmom) výslovne označuje generáciu Z za svoju cieľovú skupinu, píše portál Insider.

Nový dizajn obsahuje viac animácií, profilových výziev i kvízov kompatibility. Má lepšie vyhovovať generácii Z, ktorá uprednostňuje rešpekt a otvorenosť pred vzhľadom, uviedla spoločnosť v pondelok.

Zoznamovacie aplikácie sa oprávnene obávajú o nízky záujem zo strany generácie Z. V októbrovom prieskume spoločností Axios a Generation Lab sa zistilo, že 79 percent z takmer 1 000 opýtaných amerických vysokoškolákov buď zoznamovacie aplikácie nepoužíva, alebo ich používa menej ako raz za mesiac.

Shutterstock
Žitný ostrov, Slovensko, termálne vody

Mohlo by ťa zaujímať:

Aj na Slovensku sa môžeš cítiť ako v rozprávke. Tieto jedinečné miesta doprajú relax tvojmu telu i duši

Online zoznamovanie môže byť frustrujúce a môže spôsobovať únavu z rozhodovania. Svajpovanie nás môže napĺňať neistotou. Pohodlné funkcie, ako napríklad zistenie, kto má o nás záujem, je skryté za platobnou bránou. Takže nejaký redizajn nemôže všetko zmeniť.

Tinder v septembri predstavil VIP členstvo za 500 dolárov mesačne, ktoré umožňuje používateľom obísť väčšinu procesu svajpovania – a len priamo posielať správy používateľom alebo umožniť ostatným posielať správy bez toho, aby tam bola zhoda.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.