Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 16.6.2024
sk
Blanka
, Bianka
cz
Zbyněk

Tinder zablokoval podvodníka z dokumentu Tinder Swindler. Vymazaný bol aj jeho účet na Instagrame

Chladnokrvný podvodník, ktorý obral rôzne ženy dovedna o 10 miliónov, na internetových zoznamkách skončil.


Podvodník Simon Leviev, známy z dokumentárneho hitu Tinder Swindler od Netflixu, čelí novým problémom, informuje portál NBC News. Ak si dokument videl, tak vieš, že Leviev nebol za svoje odporné praktiky prakticky vôbec potrestaný a ešte nedávno bol stále aktívny na Tinderi.

Práve na tejto aplikácii pritom nachádzal svoje obete. Išlo o mladé ženy, ktoré rôznymi psychologickými fintami a manipuláciami obral o obrovské sumy peňazí (dohromady išlo o viac ako 10 miliónov dolárov). Dokument režisérky Felicity Morris si odbil premiéru 2. februára a veľmi rýchlo sa stal na Netflixe hitom. Prvá priečka najsledovanejšieho titulu mu patrí aj na Slovensku.

Netflix

Zakázali mu vstup na internetové zoznamky

Vďaka dokumentu sa Levievove praktiky stali široko známe, čo iste významným spôsobom narušilo jeho „kšefty“. Teraz ale zareagovali aj predstavitelia aplikácie Tinder a Levievovi na stránku zakázali prístup. Vraj sa tak stalo už v roku 2019. V závere dokumentu sme sa ale dozvedeli, že Leviev je na Tinderi stále aktívny.

Mohlo by ťa zaujímať:

Dokumentárny hit The Tinder Swindler z dielne Netflixu valcuje Slovensko. Príbeh rafinovaného podvodníka by ti nemal ujsť

„Zablokovali sme Simona Levieva a všetky jeho ďalšie účty hneď, ako sa jeho činy stali známe, čo bolo v roku 2019,“ vyjadrila sa hovorkyňa Tinderu. „V súvislosti s premiérou dokumentu sme zahájili ďalšie interné vyšetrovanie a môžeme potvrdiť, že Simon Leviev nie je aktuálne na Tinderi aktívny pod žiadnym zo svojich známych aliasov.“

Leviev dostal stopku aj na iných randiacich stránkach, vrátane Match, Plenty of Fish či OkCupid. Samotný Leviev vyhlásil, že je nevinný. Tvorcom dokumentu sa vyhrážal žalobou a sľúbil tiež, že čoskoro oboznámi svet s vlastnou verziou udalostí. Krátko nato počet jeho sledovateľov na Instagrame raketovo narástol o 100-tisíc. Momentálne je však jeho účet aj na tejto sociálnej sieti zmazaný.

Netflix

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.