Tinedžerka si nestrihala 3 roky nechty na rukách. Toto je výsledok

Každý máme to svoje. Niekto rád hrá počítačové hry, niekto rád zbiera mince, no a niekto si zas rád pestuje dlhé nechutné nechty.


Na prvý pohľad by ste povedali, že ide o takú obyčajnú tínedžerku, no zdanie klame. Simone Taylor, 16-ročná tínedžerka z Nemecka, si svoje nechty nestrihala už od augusta 2014! A dôvod? Nič extra, proste to rástlo a rástlo, počúvala som komplimenty z okolia, tak som si ich nestrihala,“ tvrdí médiám.

 

Zdroj: mirror.co.uk

Teraz to už však nie je jednoduché a značne sťažujú sprchovanie a obliekanie. Veď bodaj by nie, nechty na jej palcoch merajú 14,8 a na zvyšných prstoch 11,8 cm! Keď píše na počítači, musí používať svoje kĺby a má veľképroblémy s držaním pera, čo jej značne sťažuje písanie v škole. Simone tvrdí, že práve v tomto období majú v škole veľa písomiek a je to veľmi namáhavé, pretože po takej hodine písania to veľmi bolí.

Zdroj: mirror.co.uk

Tvrdí, že sa jej od úplneho začiatku podarilo necht zlomiť len jediný raz, čo je zaiste veľmi prekvapujúce, no aj napriek tomu to v nej vyvolalo hysterické reakcie. „S mojimi priateľmi sme preliezali bránu, ktorá bola zaseknutá a pri tom, ako som zoskakovala, mi necht zostal zaseknutý v kuse železa a zlomil sa. To samozrejme spustilo u mňa veľký plač, kamaráti sa ma snažili upokojiť, no moc im to nešlo,“ hovorí Simone.

Veľký problém má však na telesnej výchove, pretože nemôže vykonávať prakticky žiadnu činnosť alebo hrať nejaký šport. Učitelia ju prehovárajú, aby sa týchto nechtov zbavila, no bez úspechu. „Nikdy ma nepresvedčia si ich ostrihať, no kvôli tomu mám z telesnej fakt zlé známky,“ tvrdí Simone.

Zdroj: mirror.co.uk

Hovorí, že najväčší boj to bol prvý rok, kým si zvykla. Teraz priznáva, že nechty ovládajú prakticky celý jej život. Najviac si užíva najrôznejšie štýly nailartu a lakovania nechtov. Dokedy jej táto záľuba vydrží je však otázne.

Zdroj: mirror.co.uk

Úprimne, vedeli by ste si vy predstaviť niečo podobné na rukách? Nechutné!

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!

Ľudia práve čítajú

15 Filmových záberov so špeciálnymi efektmi a bez nich

Otvoriť článok
Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
412
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
12
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Tinedžerka si nestrihala 3 roky nechty na rukách. Toto je výsledok

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME