Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.12.2022
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Tínedžerka z filmu Cez noc tridsiatničkou dnes oslavuje 30 rokov. Stala sa kópiou dospelej Jenny

Christa B. Allen sa na Jennifer Garner naozaj veľmi podobá.


Možno si aj ty videl romantickú fantasy komédiu Cez noc tridsiatničkou od Garyho Winicka z roku 2004. Tá sa točila okolo 13-ročnej Jenny (Christa B. Allen), ktorá si na narodeniny želá, aby bola čo najrýchlejšie dospelá. A toto želanie sa jej splyní. Jenny (teraz Jennifer Garner) sa prebudí do roku 2004, keď má 30 rokov. Poradiť si v novom svete ale nebude úplne jednoduché.

Išlo o vcelku sympatickú komédiu a ani sa nechce veriť, že Christa B. Allen, ktorá mala v roku 2004 naozaj 13 rokov, je dnes už šarmantná žena. Dnes (11. novembra 2021) tiež oslavuje 30. narodeniny, podobne ako Jenny vo filme.

Akoby jej z oka vypadla!

Pri tejto príležitosti sa rozhodla znovu zrekonštruovať niektoré známe scény z Cez noc tridsiatničkou a nemôžeme si pomôcť… Christa akoby z oka vypadla herečke Jennifer Garner, ktorá pred sedemnástimi rokmi stvárnila jej staršiu podobu!

Tejto podobnosti si bola už dlho dobre vedomá aj samotná Jennifer Garner a odporučila Christu ako svoju mladšiu verziu aj do romantickej komédie Všetky moje ex z roku 2009.

@christaallen

a little outfit recreation for the 13 going on 30 lovers 🥰

♬ Crazy for You – Madonna

Christa si okrem toho zahrala napríklad vo filmoch Youth in Revolt, One Wish či One of Us. Známa je aj zo seriálu Revenge. V posledných rokoch sa už ale herectvu príliš nevenuje. Aktívna je však na sociálnych sieťach, kde má mnoho fanúšikov.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť