Tipy na darčeky pre tých, ktorí večne dávajú blízkym pod stromček sklamanie

S týmito darčekmi nemáš čo pokaziť.

Zdroj: Koláž EMEFKA

Sú ľudia, ktorí nie sú úplne najlepší vo výbere darčekov. Môžu sa snažiť akokoľvek, no vždy to končí fiaskom. Ak nechceš patriť k ľuďom, ktorí svojich blízkych darčekmi večne sklamú, máme pre teba niekoľko tipov, s ktorými nič nepokazíš. Tieto darčeky sú natoľko univerzálne, že nimi potešíš takmer všetkých.

Veselé ponožky

Ponožky boli kedysi jedným z najhorších darčekov, ktorý môžeš niekomu dať pod stromček. Teraz ich ocení naozaj každý. Momentálne ponožky s veselými motívmi nie sú úplne najlacnejšia záležitosť, no môžeš sa potom pýšiť všakovakými motívmi od výmyslu sveta. Dokážeš nájsť motív vhodný pre mamku, tatka, brata aj jeho frajerku, jednoducho pre každého, na koho pomyslíš.

Poukaz na masáž/wellness

Pre niekoho možno klišé, no niečo podobné určite ocení každý pracujúci človek. A nielen pracujúci. Určite by aj študenta, ktorý sa neustále hrbí nad knihami a má akurát ťažké skúškové obdobie, potešila chvíľka na oddych. Hlavne, keď si ho môžeš užívať niekde pri bazéne, v saune alebo vo vírivke.

pixabay.com

Letenky

Len málokto by sa nepotešil, ak by si mu kúpil letenky. Hlavne sú ak to letenky do krajiny, ktorú už chcel dávno navštíviť. Pre niekoho to môže byť splnený sen, ktorý si už dávno chcel splniť, no stále našiel niečo, čo postavil v rebríčku hodnôt vyššie. Kto by sa predsa netešil z cestovania a spoznávania kultúry iných krajín? Keď to bude aj susedné Poľsko.

Lístky do kina

Nebudeš vopred určovať, na aký film sa človek vyberie. Mať univerzálne lístky do kina, s ktorými sa kedykoľvek, v akomkoľvek meste vyberieš na film, aký sám uznáš za vhodné? Znie to ako nejaký zázračný hop-šup prášok z Harryho Pottera. Svojich blízkych môžeš potešiť aj takýmito vouchermi do kina. Či už kúpiš na každý na každý mesiac dva alebo 30 na celý rok, je to len na tebe.

EMEFKA

Starterpack balíček

V prípade, že si niekomu nakúpil veľa maličkostí, môžeš z nich zostaviť starterpack. Napríklad môžeš vytvoriť svojmu blízkemu balíček, s ktorým naštartuje svoj zero waste život, prípadne mu pomôže naštartovať svoju pestovateľskú vášeň. Do starterpacku sa hodí čokoľvek. Stačí vedieť, čo má človek približne rád a už sa to vyskladá takmer samé.

Knihy

Aj kniha dokáže byť univerzálnym darčekom. Naozaj nie je úplne náročné odhadnúť, čo by sa mohlo niekomu páčiť. A potom sú tu aj také knihy, ktoré by si mal jednoducho prečítať každý. Ak budeš úplne v koncoch, určite sa v kníhkupectve nájde niekto, kto ti bude vedieť veľmi dobre poradiť.

Lístky na koncert/festival

Zväčša veľmi dobre vieme, aké sú hudobné preferencie našich blízkych. Ak niekto navštevuje pravidelne nejaký festival, určite ho poteší lístok na ten najbližší. Pokojne to môže byť aj koncert. Nemusíš si však byť ani istý, že je to presne to, čo človek počúva, veď mu daruješ zážitok, ktorým si rozšíri svoje obzory.

freestocks.org

Tento obsah vznikol v spolupráci s CINEMAX Bratislava, s. r. o.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
9
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Muža, ktorý ukradol z práce 88 000 dolárov, zatkli po tom, ako s lupom pózoval na facebooku

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME