Slečna si zarába tisícky mesačne vďaka nevšednému fetišu

O tomto si pravdepodobne ešte nepočul.

Zdroj: Profimedia.sk

Človek by si možno ani nepomyslel, akými rôznymi činnosťami sa dá zarábať. Keď ide o erotiku, toto spektrum možností je vždy širšie, ako si vôbec tušil. Pravdepodobne si ani netušil, že existuje fetiš spojený s balónmi. Áno, existuje a táto slečna dokonca vďaka nemu zarába mesačne viac, ako väčšina z nás zarobí za pol roka.

Fetiš, o ktorom si pravdepodobne netušil

Keď sa hovorí o fetišoch, ľuďom pravdepodobne vyskočí v hlave obraz s BDSM tematikou, prípadne chlap, ktorý má fetiš na nohy. Fetiš však môže byť spojený aj s inými vecami ako len týmito. Fetiš spojený s balónmi naozaj existuje a v zahraničí sa označuje tiež slovom “looner“.

Čo všetko ľudia s takýmto fetišom s balónmi robia? Jednoducho majú záľubu v balóny a rôzne nafukovacie veci. Vzrušuje ich riziko, že nikdy nevedia, kedy balón praskne a kedy nie. O balóny sa rôzne obtierajú a dokonca ich takéto obtieranie sa o nafukovacie predmety alebo balóny môže priviesť k orgazmu.

Nepredstavuj si však nejaké bežné balóny, tieto nie sú ani zďaleka také, ako kúpiš v papiernictve či hračkárstve. Niektoré z nich, ako môžeš vidieť aj na obrázkoch, sú väčšie ako človek.

Sestrička, ktorá si privyrába balónovým fetišom

Oxana Efremova pochádza z Ruska a má 28 rokov. Živí sa predovšetkým ako zdravotná sestrička, no v tejto práci si ani zďaleka nezarobí toľko ako svojou “bokovkou“, teda vytváraním videí s erotickou tematikou.

Oxana si privyrába vďaka videám s rôznymi balónmi a nafukovacími predmetmi mesačne osemkrát viac ako svojím povolaním sestričky. Mesačne si takto dokáže zarobiť aj osem tisíc libier. Oxanu s týmto nevšedným balónovým fetišom zoznámil jej 32-ročný priateľ.

Na svojom instagramovom účte zdieľa rôzne erotické fotografie a videá, ktoré rozhodne potešia každého s takýmto fetišom. Na obrázkoch ju môžeš vidieť, ako leží v posteli so špeciálnymi balónmi, prechádza si nimi po tele, rôzne sa nimi dráždi alebo po nich prechádza podpätkami.

Zdroj: profimedia.sk

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Francúzsky umelec skrášľuje pochmúrne ulice kresbami rozprávkových postavičiek

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME