Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Spojenie detí a psov je vždy zárukou poriadnej dávky emócií. Takýmto prípadom je aj rozkošná dvojica, o ktorej píše portál LADbible. Šesťročný pes Samson a šesťmesačný chlapček Theo tvoria očarujúce duo.

Najlepší kamoši

Psík patrí do plemena Goldendoodle, ktoré vzniklo krížením zlatého retrívera a pudla. Šesťmesačný Theo si s ním vytvoril veľmi vzácny a pekný vzťah, sú ako najlepší kamaráti. Mama Jessica hovorí, že sa k sebe pravidelne túlia. Unikátne a rozkošné situácie pravidelne fotografuje a pridáva na instagramový účet. No primárne nie na jej, ale na Samsonov.

Vlastný účet na Instagrame

Áno, kučeravý psík má aj vlastný účet na sociálnej platforme, na ktorom má už vyše 700 000 sledovateľov. Stojí za ním práve Jessica, Američanka žijúca v Connecticute. Mladá mamička tvrdí, že jej hlavným cieľom bolo šíriť radosť a rozdávať úsmevy. Konštatuje, že pridanie jej syna do fotiek zvýšilo popularitu účtu, aj keď to nebolo účelom.

Pôsobia naňho upokojujúco

Jessica hovorí, že jej synček je veľmi priateľské a pokojné dieťa. Pripúšťa, že to môže byť genetikou či jeho osobnosťou, no myslí si, že sčasti naňho upokojujúco pôsobia aj zvieratká, s ktorými vyrastá.

Samson totižto nie je jediným psom v tejto rodine, okrem neho majú ročných psíkov Charleyho a Shea, ktoré sa narodili v rovnakom vrhu a sú rovnakého plemena ako Samson. Theo si aj týchto dvoch chlpáčov veľmi obľúbil a spoločne mamine ochotne pózujú.

Robia si z nej srandu

Mamička s úžasom pozoruje, ako sa vyvíja vzťah medzi Samsonom a jej dieťaťom, ktoré sa dožaduje jeho prítomnosti. Hovorí, že si z nej ľudia už robia srandu, že si Theo začne myslieť, že je takisto pes. No zároveň tvrdí, že podľa nej majú zvieratká na chlapčeka iba dobrý vplyv. 

Toto je ukážka ich rozkošných záberov. Viac si môžete pozrieť na Samsonovom instagramovom profile.

Zdroj: LADbible


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.