Polročný chlapček Theo a jeho najlepší kamoš Samson tvoria rozkošnú dvojicu

Rodina má okrem Samsona dvoch ďalších psov.

Zdroj: samsonthedood / instagram.com

Spojenie detí a psov je vždy zárukou poriadnej dávky emócií. Takýmto prípadom je aj rozkošná dvojica, o ktorej píše portál LADbible. Šesťročný pes Samson a šesťmesačný chlapček Theo tvoria očarujúce duo.

Najlepší kamoši

Psík patrí do plemena Goldendoodle, ktoré vzniklo krížením zlatého retrívera a pudla. Šesťmesačný Theo si s ním vytvoril veľmi vzácny a pekný vzťah, sú ako najlepší kamaráti. Mama Jessica hovorí, že sa k sebe pravidelne túlia. Unikátne a rozkošné situácie pravidelne fotografuje a pridáva na instagramový účet. No primárne nie na jej, ale na Samsonov.

Vlastný účet na Instagrame

Áno, kučeravý psík má aj vlastný účet na sociálnej platforme, na ktorom má už vyše 700 000 sledovateľov. Stojí za ním práve Jessica, Američanka žijúca v Connecticute. Mladá mamička tvrdí, že jej hlavným cieľom bolo šíriť radosť a rozdávať úsmevy. Konštatuje, že pridanie jej syna do fotiek zvýšilo popularitu účtu, aj keď to nebolo účelom.

Pôsobia naňho upokojujúco

Jessica hovorí, že jej synček je veľmi priateľské a pokojné dieťa. Pripúšťa, že to môže byť genetikou či jeho osobnosťou, no myslí si, že sčasti naňho upokojujúco pôsobia aj zvieratká, s ktorými vyrastá.

Samson totižto nie je jediným psom v tejto rodine, okrem neho majú ročných psíkov Charleyho a Shea, ktoré sa narodili v rovnakom vrhu a sú rovnakého plemena ako Samson. Theo si aj týchto dvoch chlpáčov veľmi obľúbil a spoločne mamine ochotne pózujú.

Robia si z nej srandu

Mamička s úžasom pozoruje, ako sa vyvíja vzťah medzi Samsonom a jej dieťaťom, ktoré sa dožaduje jeho prítomnosti. Hovorí, že si z nej ľudia už robia srandu, že si Theo začne myslieť, že je takisto pes. No zároveň tvrdí, že podľa nej majú zvieratká na chlapčeka iba dobrý vplyv. 

Toto je ukážka ich rozkošných záberov. Viac si môžete pozrieť na Samsonovom instagramovom profile.

Zdroj: LADbible

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
12
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ženy sa podelili o najstupídnejšie výhovorky, ktorými ich ex odôvodnili neveru


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME