To NAJ z roku 2019: Najpopulárnejšie instagramové príspevky EMEFKA

Čo sme sa dozvedeli o preferenciách našich fanúšikov?

Zdroj: EMEFKA

V roku 2019 sa toho udialo fakt veľa, a preto pokračujeme v článkoch, ktorých cieľom je všetko to zhrnúť v prehľadnej forme. Tentoraz sme sa zamerali na náš vlastný Instagram, ktorý predstavuje jednu z najsilnejších platforiem EMEFKA.

Všetkých v redakcii (a dúfame aj vás) zaujíma, ktorým našim postom sa za uplynulých 12 mesiacov najviac darilo. Vďaka obľúbenej aplikácii Topnine sme sa pozreli, ktoré instagramové príspevky EMEFKA získali v roku 2019 najväčší počet lajkov. Je to táto deviatka:

9.

S niektorými vecami máme skúsenosť všetci. Jednou z nich je aj rutina, keď vychádzame z domu. Alebo z krčmy.

8.

Angličtinu „vie každý“, no v praxi to môže vyzerať všelijako. Čo čakať od nás Slovákov, ktorí aj znalosť češtiny považujú za niečo, čím sa radi chvália v životopisoch?

7.

Emotívne športové podujatia sú skvelou príležitosťou vypiť si. Každý úspech treba osláviť. Každú prehru zapiť. Aj pri remíze si niečo môžeme dať. A vlastne, prečo sa viazať na nejakú hru a nevypiť si hocikedy?

6.

Zápas storočia Végh vs. Vémola pritiahol tisícky divákov. Sympatický Végh si výhru určite zaslúžil a jeho triumf oslavovali aj tí, ktorí bojovým športom veľmi neholdujú…

5.

Extra infarktovými situáciami nešetrili hokejové majstrovstvá sveta, počas ktorých Slováci podali fantastické výkony proti silným súperom, no víťazstvo im viackrát tesne uniklo. Ukážkovým príkladom je duel s Kanadou.

4.

Máločo je tak úprimné ako psia radosť. Nielen vďaka tomu patria psíky medzi najobľúbenejšie motívy memes. Psy milujeme, a preto ony milujú nás. Psy nás milujú, a preto my milujeme ich.

3.

Pamätáš si tie časy, keď bol konár mečom, puškou, lukom, kúzelnou palicou aj oštepom súčasne? Veľa ľudí áno! Detské hry vedeli byť úplne jednoduché a predsa nás zabavili na hodiny. Najhorším nepriateľom sa mohla stať trebárs aj nevinná žihľava pri chodníku.

2.

Debaty o tom, aké jedlo sa má akým spôsobom pripravovať a konzumovať, patria k tradičnému folklóru nášho regiónu. Maďari sa radi hádajú o tom, kedy je halászlé halászlé a kedy len obyčajná polievka s rybím mäsom. Česi riešia, či je to nok alebo knedlík. Slováci majú ale vo veciach jasno a vedia, ako na krupicovú kašu.

1.

Slováci opäť raz ukázali, že žijú hokejom. Celkovo najobľúbenejší instagramový príspevok EMEFKA za uplynulý rok vznikol po už spomínanom zápase s Kanadou. Slovenskí hokejisti vydali zo seba všetko, no na jeden z najsilnejších tímov sveta nestačili. Za sympatický výkon si určite zaslúžili veľkú pochvalu. Sme radi, že rovnaké pocity zdieľajú aj naši fanúšikovia.

Počty lajkov pri všetkých deviatich príspevkoch dosahujú úctyhodné čísla a nám zostáva dodať len jediné – ďakujeme! Aj vďaka tomuto vieme, že to, čo robíme, má zmysel, a cítime motiváciu stále sa zlepšovať. O rok sa tu snáď zídeme s príspevkami, ktoré budú atakovať šesťciferné čísla!

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
19
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Prečo sa mačky schovávajú do kartónových škatúľ a iných predmetov? Vedci majú odpoveď

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME