Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Snáď už všetci dobre vieme, že slová niekedy vedia zraniť viac ako fyzický úder. Čo je modrina oproti poníženiu? Udupané ego vie bolieť ešte veľmi dlho a už je to len na danom človeku, ako s tým ďalej naloží. Málokto vie ísť ďalej bez náznaku hnevu a s pokojom v duši. Takýmto ľuďom však patrí veľká poklona. My ostatní peníme, nadávame, odúvame sa a vyvolávame hádky. Preto pozor na pusu, nie vždy je najšťastnejšie riešenie povedať to, čo máme na jazyku.

Preboha, však sa už vzmuž!

Ak túto vetu pravidelne používaš, v mužovi to evokuje len to, že sa správa ako ty. Je citlivý, uplakaný a emočne labilný slaboch. Ak si chcela chlapa bez citov, záchrancu sveta, čo raňajkuje rambo rožky a večeria Ninja párky, aby ťa ochránil pred nástrahami tohto krutého sveta, mala si hľadať nejakého nabúchaného fešáka s nižším IQ, ale za to až do neba rastúcim egom. Možno teraz príde prekvapenie, ale aj chlap je len človek! Muži takisto vedia plakať, vedia byť dojatí, potrebujú povzbudiť a ľúbia. Otázne je, či viac pivo alebo teba s takýmto prístupom.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/abcnetwork-episode-3-abc-l3q2zQHuwCrPNmoVi)

Daj mi ovoňať vtáka!

Nie je to tak dávno, čo celým Slovenskom otriasla táto kauza. Kto nevie o čo ide, v krátkosti vysvetlíme, že baba bola tak mega žiarlivá, že dokázala vypustiť túto vetu a myslela ju úplne vážne. Zúfalé rozhodnutia vedú k zúfalým činom, ale jediné pošliapané ego tu ostalo to jej. A po istej medializácií môže začať chodiť kanálmi. Snáď podstúpi nejaké vyšetrenia a začne lepší život. Alebo sa prihlási do novej série talentu? Podľa pachu rozoznávam vagíny…

giphy.com (https://giphy.com/gifs/gay-men-runlxDLJwjIdy)

Nenávidím tvoju mamu!

O niektorých veciach medzi nebom, peklom a svokrou je lepšie mlčať. Neskoro. Tá žena ho porodila, vychovala a doživotne bude pre ňu jej malý synáčik. To je fakt, ktorý sa nedá zmeniť. Buď si s jeho rodičmi sadneš a budete jedna veľká šťastná rodinka alebo sa pokúsiš o diskusiu a nastolenie akých-takých pravidiel, ktoré aj tak nebudú fungovať. Jediné podstatné slovo tu má muž. Ak aj on uzná, že je niečo v neporiadku, veci sa pohnú správnym smerom. Ak nie, začni chodiť na kurz sebaovládania alebo si kúp fajnové tabletky a šup s nimi pod jazyk pred každou návštevou.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/mil-monster-in-law-charlie-cantilini-hs55WXedFkWs0)

Nemám pri tebe orgazmus!

A čo je to najhoršie pri tejto vete? Že všetky tie ostatné boli hrané! Auč! Nikto učený z neba nespadol a tak niekedy nie je na škodu trošku dopomôcť jeden druhému, ale ak s pravidelnosťou zbieraš Oscarov pri posteľných hrátkach, frustruješ hlavne seba a po tejto vete sa buď úplne zrúti alebo sa bude pri najbližšom sexe snažiť až tak, že budeš mať pocit, že dostal epileptický záchvat alebo mu tam narástla zbíjačka. Bohužiaľ, ani toto niekedy nedopomôže žene k orgazmu.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/good-kevin-kline-dImKd0zOtAqCQ)

Fúha, ten tvoj kamoš vyzerá super!

Práve si sa pochovala, dievča. Takéto a iné narážky si musíš držať v tajnosti až do hrobu. Popozeraj si to jeho úžasné telo, ale odtiaľ-potiaľ. Keď sa s ním bavíš viac ako s tým svojim, smeješ sa jeho vtipom a pohadzuješ hlávkou ako taká ludra a vždy, keď vieš, že ide von aj on, máš zrazu aj opätky a rúž. Prečo si však potom s tým druhým? Niekto by tu rád provokoval. Chcela by si pocítiť, že ťa má stále rád, ale formou žiarlenia na najlepšieho kamaráta? To snáď nemyslíš vážne.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/exonthebeach-season-5-ex-on-the-beach-mtv-uk-l3vRekGLy5IZnYAZW)

Zmenil si sa, neviem či to má zmysel!

To je tak, keď sa zaľúbiš do chlapa a potom sa ho postupom času snažíš zmeniť. Obmedzíš mu styk s kamarátmi, on si nechá narásť bradu, lebo tebe sa to páči, už celkom vynecháva kvôli tebe aj futbal a tak ďalej… Ak sa podarí táto bizarná premena, zrazu ti už nestačí. Už to nie je ten istý chlap. A ten sa snažil byť v tvojich očiach lepší a presne podľa predstáv, ale teba to takto nudí. Nie si tak trošku schizofrenická? Alebo za to môže ten nový kolega, ktorý ti už istú dobu píše a ty túžiš po nejakom neprebádanom dobrodružstve? Veď doma to už poznáš a ty chceš zdeptať ďalšieho.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/snl-cecily-strong-im-not-crazy-50nQ0RzJgjVFC))

Titulná fotka: pexels.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť