Utorok 27.9.2022
sk
Cyprián
, Damián
cz
Jonáš

Aby sme sa stali krásnymi a rozumnými dospelými, museli sme si prejsť aj touto medzifázou, ktorá nebola vôbec jednoduchá. Komplikované psychické aj fyzické zmeny nás pretvorili v to, kým sme dnes. Na toto obdobie človek nikdy nezabudne, veď v ňom prežil prvú lásku, prvé sklamania a ,,bezstarostný život“ počas školy ti možno aj trošku chýba. Lebo na základke a strednej to boli bohovské časy! (Ak si teda nebol za lúzra).

Vyrážky

A niektorí s nimi dodnes bojujú. Boľavé, malé špiny, ktoré nie a nie dozrieť. A tvoja nekonečná túžba sa v tom vŕtať, až kým nemáš chrastu a opuch na pol tváre. A to zadosťučinenie, keď ten hnis doslova vystrelil z tváre, no na nezaplatenie. Nuž, takto začína puberta. Najčastejšie sa nejaká nová objavila pár hodín pred dôležitým rande a áno, nikam ste nakoniec nešli. Takú hanbu by ste neprežili. Experimenty s rôznymi kozmetickými prípravkami totálne zlyhávali a tak ste si už na svojich nových kamarátov zvykli. Baba, ak mala šťastie a dostatočné zručnosti, tak to aj nejako zamaskovala (na tie dnešné makeup maniačky sme sa nechytali ani náhodou!) ale čo chlapci? Chúďatká…

https://memehub.sk/post/8416

,,Slečna a akú veľkosť potrebujete?“ ,,Wtf? Odkiaľ to mám vedieť?!“

Keďže ako malé dievčatko si nemala ani šajnu o tom, čo sa robí s tvojim telom a pociťovala si isté nepohodlie na hrudníku, myslela si si, že máš rakovinu. Potom ti to doplo a nastal čas schovávania sa v šatni alebo práve naopak, ukazovaniu sa pred plochými spolužiačkami. Pri kúpe prvej podprsenky majú pri pokladni menší problém s kódom a tak každý vie, čo kupuješ a doma nastáva ďalší trapas, keď ju objaví napríklad tvoj brat a vysmieva sa ti nielen po celom baráku, ale už aj po chodbách školy. Ha, ha, veľmi vtipné. Lebo za dospievanie sa treba hanbiť – detská logika.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/bra-mS10xhaJvennO)

Mutovanie

A potom si mu to vrátila aj s úrokmi. Dnes by si to dala na youtube a sladká pomsta by bola vykonaná. Nesmierne trápne preskakovanie hlasu, práve pri odpovedi pri tabuli, pri rozhovore s dievčaťom, čo sa ti páčilo alebo ešte lepšie – na školskej akcii, kde si musel spievať. Deti sú kruté a často sa ti vysmievali, ale prešiel si tým takmer každý a tých odkazov, čo nájdeš na internete… „Prečo? A ako dlho? Kedy to skončí? Ako ju ovplyvniť?“ Ach, ešteže dnes máme ten internet. Chlapci pár rokov dozadu sa s tým jódlovaním museli naučiť žiť alebo boli ticho. A tu prichádza rečnícka otázka: Je toto práve počiatkom toho, že chlapi sú často ticho a nepotrebujú veľa rozprávať?! (Problem solved).

giphy.com (https://giphy.com/gifs/channelfrederator-animation-channel-frederator-cartoons-80JRkXWp1QOc0)

Prvá menštruácia

Ktorá prišla nečakane, v škole. A tak si si zničila svoje obľúbené rifle a utekala domov s bundou okolo pásu, aj keď bolo vonku mínus 10. Sústrastný pohľad učiteľky pri podávaní vložky je nič oproti boju s prvým zavedením tampónu. Ten si začala používať až po prvom sexe, veď čo keby si prišla o panenstvo práve s tampónom?! Hrôza, čo i len pomyslieť. Okrem kŕčov, mastnejšej pleti a náladovosti, prišli aj otázky typu: Môžem otehotnieť, keď ma chlapec spravil rukou?

pixabay.com (https://pixabay.com/en/japan-flag-nation-country-national-1460334/)

Chlpy

Žiletka sa zaradila medzi tvoje dennodenné hygienické potreby. To, že si ľudia holia podpazušie a nohy si si už všimol, ale doteraz si netušil, že aj tam dole. Bavíme sa stále o časoch dávno minulých, ale nie zas až tých, keď bujný porast bránil akejkoľvek údržbe medzi nohami a bolo to spoločensky akceptované a ani nie o dnešných, keď 9-ročné deti pozerajú porno, ale o časoch, keď sa z toho začali ľuďom dvíhať žalúdky a žiletky prebrali túto špinavú hru. Ako keby tých jeb*kov nebolo dosť, pribudli ďalšie v intímnych partiách. Chlapci hrdo nosili svoje prvé fúziky, rozumej jeden až tri chĺpky nad hornou perou a jeden až štyri chĺpky na brade. Najhoršie na tom je, že to takto nosili roky, lebo si pripadali mužne, vyspelo a strašne sexi.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/date-4HU1eTQKfrdgk)

Vitaj p*nis!

Eheej, konečne si prišiel na to, na čo ho vlastne máš. Ale keď tak zasnený hľadíš do výstrihu novej mladej učiteľky a zrazu ťa vyvolá, to je už riadny prúser. A tak poučený životom si už dávaš pozor a si opatrnejší, ale nie dosť na to, aby ťa za celú pubertu nepristihol aspoň jeden rodič a aspoň desaťkrát pri hoňkaní na tetách z porna. Jedného dňa si si uvedomil, že tvoja mama predsa celý život prala tvoje veci a tam patrilo aj spodné prádlo a aj to posteľné. Už ti to došlo?! Mama presne vedela, že tá škrvna nie je od jogurtu a dlhší čas po tomto zistení si sa jej nevedel ani pozrieť do očí. Tak díky mami za diskrétnosť.

wikimedia.org (https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Harry_Connick,_Jr..jpg)

Prvé lásky

Mať frajerku znamenalo chodiť sa s nejakým dievčaťom prechádzať, trpieť posmechy okolia a po pol roku ju chytiť zapýrený, za ruku. A po ďalšom, konečne prišla tá romantická chvíľa, keď vyzeráte ako dve opice v Zoo. Prvý bozk. Všade lietajú sliny a obaja sa snažíte tak, ako ste si to naštudovali z filmov. Zapojíme trošku jazyk, nech je nejaké vzrúšo a tebe sa z toho pravdepodobne môže dvíhať aj žalúdok. Nechutné, vlhké a tie pohyby jazykom sťa rotujúci ventilátor, no fúúj. Ale po druhýkrát už snáď každý ubral plyn a konečne si si mohol vychutnávať krásne bozkávanie. Prvá láska ostane v pamäti na celý život.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/tongue-tyra-banks-wagging-JnZcg39f4Woyk)

Prvý sex

Táto kapitola sama o sebe je do neba volajúca trápnosť. Bežne sa v sexe stretávame s rôznymi trapasmi, tak si spomeňte na ten prvý. Už sa červenáš? Ten prvý by mal byť fakt výnimočný, teda dúfame, že to nebolo niekde na záchode v klube s náhodným okoloidúcim. Väčšina z nás sa na tento okamih dlho pripravovala, ale čo ťa už len pripraví na bolesť? A na to, že vydržíš 3 sekundy, ha? A aj keď ste použili dva kondómy naraz, mesiac tŕpnete, aby ste sa nestali rodičmi. Opakovanie je matka múdrosti a platilo to aj pri sexe. Každý predsa musel nejako začať.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/TrustoryDE-funk-UaGbvi8ali2He)

Titulná fotka: GarryKnight/flickr.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť