Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 12.4.2024
sk
Estera
cz
Julius
, Július, Julian

Tomu sa povie rodičia roka. Predali batoľa, aby mali na nový iPhone a mohli točiť storky

Životné preferencie sú dôležité.


Nie je novinkou, že niekto pre technologickú vychytávku speňaží obličku, ale predať vlastné decko kvôli najnovšiemu modelu jablka, to je už cez limit tmavého humoru. O „top rodičoch“ Sathi a Jaydevovi Goshovi informoval portál Times of India.

Podnikavý párik zo Západného Bengálska bol obšťastnený kovovými náramkami za to, že predal 18-mesačné dieťa, aby si mohol kúpiť iPhone 14 a na Instagram pridávať suprové storky, reelska a fotečky.

Manželia mali vždy hlboko do vrecka a na krku finančné resty, preto susedom prišlo zvláštne, keď videli, ako sa rozcestovali a všetko cvakajú coolovým iPhonom, ktorý stojí okolo 900 eur. Navyše, v tom čase prestali vídať ich najmladšieho syna a nezdalo sa, že by to rodičov znepokojovalo. Začali tušiť, koľká bije, a zalarmovali žandárov.

Za batoľa zinkasovali 22 000 eur

Matka počas policajného vyšetrovania priznala, že predala 1,5-ročného chlapca žene z rovnakého okresu, aby si s manželom mohli kúpiť mobil s kvalitným foťákom a trochu prevetrať staré sandále. Za zarobené peniaze plánovali turné po štáte, pričom to všetko chceli dokumentovať a selfíčkami zasypávať cudzích ľudí na internete.

Mohlo by ťa zaujímať:

Juraj Slafkovský prišiel do Bratislavy osláviť výročie draftu. Prekvapením bol preňho tento netradičný darček

Polícii sa podarilo vypátrať speňaženú „komoditu“ v dome Priyanky Ghosh, ktorú spolu s rodičmi obvinili z obchodovania s ľuďmi.

Nech je indická story napínavejšia, manželia sa pokúšali predať aj ich druhé dieťa (7-ročnú dcéru), ale tú nikto nechcel. Ženy zostávajú vo väzbe, otec je na slobode.

Neboli jediní

Ľudia robia množstvo šialených vecí, aby sa mohli pýšiť najnovšou technológiu s jablkom. Za rovnakým účelom predal čínsky pár 18-dňovú dcéru, utŕžil za ňu 3 530 dolárov (cca 3 230 eur).

Austrálčanka chcela vymeniť nenarodené dieťa za iPhone. Priznala to v marci počas súdneho konania, v ktorom čelila obvineniu, že svoje deti, dvojročné dievčatko a jej osemmesačnú sestru, zavrela na deväť hodín do auta. V kombinácii s teplotou 60 °C jej to vynieslo deväť rokov.

Tomu sa povie rodičia roka. Predali batoľa, aby mali na nový iPhone a mohli točiť storky
Shutterstock

Tagy:

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.