Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Tomy Kotty opäť o kauze s Ráchel: Rozbil som dvere, zhodil som vešiak a kopol do chladničky. Nie všetko z toho bola moja robota

Vyjadril sa tiež k údajnému týraniu Lujzy Kalčokovej.


V apríli tohto roku sa na sociálnych sieťach objavilo tvrdenie, že moderátor a spevák Tomy Kotty údajne týral svoju bývalú priateľku Ráchel. Všetko vraj spravil pod vplyvom alkoholu a okrem toho jej zdemoloval byt, v ktorom influencerka bývala.

Tomy išiel hneď po incidente na protialkoholické liečenie, z ktorého sa pred pár mesiacmi vrátil a ku kauze sa začal vyjadrovať aj on. Influencerka sa momentálne nachádza v reality šou Love Island, v ktorej už zo strany Ráchel stihlo prísť k milostnému romániku.

Mohlo by ťa zaujímať:

Kamaráti slovenských účastníkov šou Love Island prezradili pikošky z vily. Je Ráchel s Claudom iba z nudy?

Moderátor sa na adresu svojej bývalej priateľky vyjadril aj v pondelkovom nočnom livestreame, kde reagoval na množstvo otázok, ktoré mu kládli jeho sledovatelia. Tie sa najčastejšie týkali incidentu so zdemolovaným bytom.

„Áno, je pravda, že som roz*ebal tam tie dvere v tom byte, zhodil som vešiak a kopol do chladničky… Raz… A o tom, že som raz kopol do chladničky, si ešte budeme v budúcnosti rozprávať,“ priznáva Kotty. Zároveň dodal, že na druhý deň sa do bytu vrátil, aby zistil škody, ktoré napáchal, no našiel tam iba zničené dvere, za ktoré riešil náhradu. „Nie všetko z toho bola moja robota, to je veľmi dôležité povedať,“ prízvukoval. 

„Všetko, čo som v tých hlasovkách povedal, ona za toho pol roka dokázala, že to tak je. Rozprával som o tom, že sa nechá random od niekoho vy*ebať, nech sa páči, tu to máte. Klamal som? Rozprával som o tom, že ma potopí pri prvej možnej príležitosti – nech sa páči, tam to máte. Kričal som, že sa chová ako ku*va? Môžeme ísť ďalej…“ tvrdí, pričom pravdepodobne mieri na správanie influencerky v Love Islande.

Týral aj iné ženy?

Počas riešenia kauzy Kottyho s Ráchel sa v tom čase ozvala aj spevákova expriateľka Lujza Kalčoková, ktorú mal podľa jej slov údajne týrať tiež. „Teraz vám tu hovorím, že ak existuje nejaká iná žena, ktorá by zažila len smietku z toho, čo sa riešilo okolo nás v poslednom vzťahu, tak ja normálne verejne tej žene… Ja neviem čo… Ale neexistuje,“ vyjadril sa Kotty a tiež dodal, že aj k tejto kauze sa vyjadrí neskôr a spolu s tým predloží aj dôkazy.

„A ja to budem riešiť, v správnom momente to vytiahnem a vyzvem všetkých, nech o tom idú rozprávať. Všetci, teraz… Lebo teraz máte priestor obhájiť to, čo rozprávate. A on príde ten moment, že oni budú musieť obhájiť to, čo rozprávali,“ zakončil svoje rozprávanie.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.