Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 14.7.2024
sk
Kamil
, Lara
cz
Karolína
, Karolina, Karla

Tomy Kotty priznal po Ráchel nový vzťah. Vyšiel von s novou emotívnou piesňou

Je nová pieseň venovaná Ráchel?


Od kauzy Tomyho Kottyho a Ráchel ubehol už jeden rok a obaja si medzitým prešli dlhou cestou. Kým sa ryšavka zúčastnila reality šou Love Island a Survivor, Kotty bol na liečení kvôli svojim problémom s alkoholom.

Pomaly sa začal vracať k hudbe. Verejnosť ho predtým poznala ako rapera, no tentokrát sa rozospieval a so speváčkou Dominikou Rusnákovou, ktorá si hovorí „Call Dominika“, vydal novú pesničku s názvom Spálňa sôch.

Song viacerých fanúšikov prekvapil, pretože im Tomyho hlas pripomína Richarda Müllera a emotívny text vzbudzuje dojem, akoby ho Kotty venoval svojej bývalej priateľke Ráchel. Pre portál Topky však Kotty prezradil, že mal po Ráchel ešte jeden vzťah, ktorý trval tri mesiace.

„Refrén je inšpirovaný mojím posledným vzťahom, ktorý som mal až nejakých 5-6 mesiacov po Ráchel. S tou babou vychádzam dobre, máme sa radi, len proste to nefungovalo. Ale bola a aj je skvelá. Tak takto som si to pre seba uzavrel,“ priznal.

Mohlo by ťa zaujímať:

Tomy Kotty o živote a kauze s Ráchel: S odstupom času to beriem pozitívne a príde mi normálne sa jej zastať, keď to tak cítim (ROZHOVOR)

„Tej by som nevenoval ani fľusanec do ksichtu, nie ešte aby som o nej písal pesničky,“ dodal k domnienke, že je pesnička o Ráchel. Tomy ďalej tvrdí, že aj keď ho ľudia považovali za rapera, v spievaní sa našiel.

„Hudba bola už od destva to, čo som chcel robiť, čomu som sa chcel venovať… Na chvíľu som potom prešiel do rapovej sféry, no nikdy som nemal žiadnu ambíciu, že by som chcel byť raper. Aj keď tie veci celkom dobre fungovali. Ale ten pop je pre mňa sloboda, moja najprirodzenejšia poloha, ide mi to rýchlo. Celú Spálňu sôch sme urobili asi za šesť hodín. Takáto hudba je pre mňa prostriedok, ako povedať veci, ktoré by bez toho zhudobnenia nevedeli opísať to, čo presne cítim. Príblížiť svoju emóciu,“ uzavrel.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.