Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 1.10.2023
sk
Arnold
cz
Igor

Tomy Kotty sa po štyroch mesiacoch vyjadril k týraniu Ráchel. Jeho verzia osudného večera je v niečom iná

Ráchel vraj polícii povedala niečo iné ako na Instagrame.


Prípad týrania Ráchel jej bývalým priateľom nabral nový spád. Ešte v apríli tohto roka sa k nemu vyjadrila na svojich sociálnych sieťach influencerka. Tomy Kotty ju mal údajne týrať, fackať, pokúsiť sa ju znásilniť a hasiť o ňu cigarety. Podľa Ráchel mohol za všetko alkohol, s ktorým mal moderátor problém.

Polícia začala ešte v marci vo veci trestné stíhanie za prečin ublíženia na zdraví a prípadom sa neskôr začal zaoberať aj generálny prokurátor. Tomy hneď v tom čase odišiel na liečenie a odmlčal sa. K všetkému sa vyjadril až včera prostredníctvom Instagramu.

Instagram @rachellkka / EMEFKA

„Povedalo sa za štyri mesiace a popísalo toho veľa. S mojím priznaním to bolo vtedy tak, že ja som sedel, kedy ona dala tie veci von, u psychiatričky na prijímacom pohovore na liečenie. Vtedy som ešte nevedel, že chystá takúto nejakú ‚kulehu‘, lebo ma mala bloknutého na Instagrame. Akože občas mi niekto niečo poslal, že napísala niečo na Instagram, že sa vyjadrí a tak, ale v tom momente by mi ani vo sne nenapadlo, čo tam porozpráva,“ začal.

Tomy tvrdí, že vyjadrenie Ráchel doteraz nevidel. Hneď po všetkom si vypol Instagram, pretože bol naňho vyvíjaný obrovský tlak a z každej strany mu volali médiá. Telefón zodvihol iba svojej PR manažérke, ktorej priznal, že to je pravda. Následne vyšlo von jeho vyjadrenie.

Mohlo by ťa zaujímať:

Týral ju a robil jej zo života peklo. Tomy Kotty sa vyjadril k situácii s influencerkou Ráchel

Ráchel vraj polícii tvrdila niečo iné ako na Instagrame

„Od začiatku som si nasypal popol na hlavu, akurát, že to priznanie bolo teda pochopené aj mojou vinou tak, že sa vzťahuje na všetko, čo ona potom za štyri mesiace narozprávala,“ pokračuje Kotty.

Spomenul aj vulgárne hlasové správy, ktoré Ráchel poslal a na ktoré nie je hrdý. Obhajuje sa tým, že bol taký opitý, že nevedel ani jej adresu, tak mu ju poslala. Obvinenie za násilné vniknutie sa tým pádom zmietlo zo stola.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.