Totálne zatmenie mysle. Ľudia sa podelili o tie najhlúpejšie veci, ktoré neuvážene spravili

Občas tvoj mozog odíde na pár sekúnd na dovolenku.

Zdroj: Shutterstock

Jeden deň sa považuješ za celkom inteligentného človeka, druhý to s tebou tvoj mozog zabalí a nechá ťa totálne v štichu. Totálne zatmenie mysle, pozná ho hádam každý. A títo ľudia ešte dvojnásobne. Na Reddite sa podelili o hlúposti, ktoré vyviedli, hoci ani sami nevedia prečo, a my sme tie najvtipnejšie z ich priznaní dnes zozbierali v tomto článku. Máš na rováši niečo podobné?

1. Sedel som vo svojej kancelárii, dvere zavreté. Postavil som sa od stola, zaklopal na vlastné dvere zvnútra a potom som vyšiel na chodbu.

2. Niekto sa ma opýtal, koľko je hodín. Úplne som zabudol, že si rukou držím ľadový čaj, otočil som ju, aby som sa pozrel na hodinky, a kompletne celý som sa oblial. Nemal som na sebe hodinky. Vtedy ani nikdy inokedy, pretože žiadne nemám.

3. Rozsekol som sekerou sprej so žltou farbou. Bol som dosť starý na to, aby som vedel, aká je to blbosť, ale s bratrancom sme si mysleli, že to máme zmáknuté. Nemali sme. Bol som žltý ešte ďalší týždeň.

4. Prišla som do kaviarne, objednala si kávu ako každé ráno, a keď mi ju slečna podala, automaticky som si ju strčila do kabelky. Bez viečka.

Shutterstock

5. Je to už viac ako desať rokov dozadu a otec sa mi za to dodnes smeje. Išli sme autom do reštaurácie a chceli sme vedieť, ako dlho sa čaká na vstup. Otec mi podal zlaté stránky a poprosil ma, aby som v nich našla číslo reštaurácie a zavolala tam. Z nejakého dôvodu sa to v mojej hlave preložilo na „zbav sa toho“. A tak som promptne stiahla okienko a pri rýchlosti 100 kilometrov za hodinu ich vyšmarila von oknom.

6. Pamätáte si na tie zapaľovače, čo boli kedysi zabudované v aute? Nikto z mojej rodiny nefajčí, takže keď som sa s tým prvýkrát stretol, netušil som, čo to je. Zo srandy som to stlačil, za pár sekúnd to vyskočilo a ja, ešte sveta neznalý, som sa to rozhodol otestovať najefektívnejšie, ako som vedel – pricapil som si to na jazyk.

7. Zastavili ma policajti a ja, v snahe tváriť sa čo najprirodzenejšie, som policajtovi namiesto vodičského preukazu strčil do ruky päťdesiatku.

8. Keď som bol malý, potajomky som sa vkradol do rodičovskej kúpeľne a našiel tatkovu žiletku. Nebol som si úplne istý, čo to je, tak som si tým preventívne „oholil“ celý jazyk. Myslím, že tak nahlas som od bolesti ešte nikdy nejačal.

Shutterstock

9. Strčil som pero do mikrovlnnej rúry. Mikrovlnnej rúry v pracovnej kuchynke. Dodnes neviem, prečo som to urobil a čo som tým chcel dokázať, ale v momente, ako to začalo dymiť, mi došlo, že toto dobre asi neskončí. Okamžite som bežal do najbližšieho elektra a kúpil takú istú mikrovlnku, pre istotu. Nikto na to nikdy neprišiel a ja stále pracujem v tej istej firme.

10. Strčil som prst do mixéra, lebo som chcel vedieť, či sa mi podarí rukou zastaviť čepele. Nepodarilo. Rozsekalo mi to prst a na svoju obhajobu nemám absolútne nič, lebo som mal 21 rokov. Proste idiot.

11. Mal som asi osem, keď som raz kráčal domov zo školy, našiel na zemi kus ružovej cukrovej vaty a bez zaváhania si ju strčil do úst. Bola to sklenená vata.

12. Z času na čas si pofúkam zmrzlinu predtým, ako sa do nej pustím. Rád by som vedel prečo.

Shutterstock

13. Uvarila som si hrniec plný cestovín a namiesto toho, aby som ich scedila, som ich aj s vodou vyliala dole odtokom. Človek by si nemal sám variť, keď od hladu vidí trojmo.

14. Keď som mal asi štyri alebo päť rokov, objavil som svoju superschopnosť – zobrať do ruky akýkoľvek hmyz tak opatrne, že mu neublížim. Musel som to využiť. Nazbieral som vonku asi päťdesiat mravcov, nabral nejakú hlinu a rozhodol sa založiť si mravčiu kolóniu. Vo svojej izbe. Pod posteľou.

15. Raz som vytiahol chlapíkovi predo mnou zo zadného vačku peňaženku. Nechcel som ho okradnúť. Len som chcel vedieť, či ma chytí. Nechytil, ale doteraz premýšľam nad tým, ako zle to mohlo dopadnúť, ak by ma chytil.

16. Sedel som na sedadle spolujazdca v kamošovom aute a uprostred jazdy som sa rozhodol otvoriť dvere a vykotúľať sa z auta. Očividne pozerám príliš veľa akčných filmov. Jedného dňa mi to v kombinácii s mojou sprostosťou a absenciou pudu sebazáchovy bude osudným.

Shutterstock

17. Strčil som ruku do horúcej polievky. Len preto, že som to ešte nikdy neskúsil a chcel som vedieť, aké to je. Odpoveď je – boľavé.

18. Hodil som plastovú fľašu do točiaceho sa stropného ventilátora. Odrazila sa a trafila ma rovno do čela.

19. Nastriekala som lak na vlasy na svietiacu lampu. Rozžeravená žiarovka sa roztrieštila na márne kúsky. Keď prišli domov rodičia a pýtali sa ma, čo sa stalo, tvárila som sa, že nemám ani poňatia. Pochybujem, že mi verili, ale nechali to tak.

20. Snažil som sa uhasiť sviečku papierovou vreckovkou. Viem, že je to veľmi prekvapivé, ale nefungovalo to práve podľa mojich predstáv.

Shutterstock

Zdroj: blackwatchdoctor / Reddit 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
7
Uups
Haha Haha
106
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Dorazil trailer na novú verziu komédie Sám doma. Dočkáme sa jej v novembri


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME