Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Toto by mal byť nový ženích slovenskej šou Ruža pre nevestu 2. Preriekol sa a dostal pokutu

Pokračovanie ruže má kvôli údajnému ženíchovi problémy.


Prvá séria úspešnej šou Ruža pre nevestu skončila len minulý týždeň, no už teraz sa vie, že bude pokračovať. Šou bola síce spočiatku veľmi kritizovaná, no koniec koncov si ju diváci obľúbili. Aj keď TV Markíza len nedávno spustila prihlasovanie do druhej série Ruža pre nevestu, na TikToku sa už objavilo video od nového nádejného ženícha.

V krátkom videu, v ktorom stojí na námestí v Košiciach, ukázal zábery z natáčania šou, pričom ich doplnil komentárom „Natáčame Ruža pre nevestu 2“. Podľa zverejnených záberov by novým ženíchom mal byť model a bývalý futbalista Igora Staňa zo Spišského Podhradia.

Dostal pokutu

Reality šou sa natáča niekoľko mesiacov vopred. Účinkujúci aj štáb preto podpisujú zmluvu o mlčanlivosti, tým pádom nesmú vopred prezradiť nič z natáčania, čo Igor porušil.

Pred pár dňami na svojom TikToku uverejnil ďalšie video, v ktorom píše: „POV (Point of view): Dostal si pokutu za porušenie mlčanlivosti o účasti v reality šou.“

Jeho videá si okamžite vyslúžili množstvo reakcií a komentárov ako „Tento je krajší než ten Tomáš“ alebo „Hneď dávam prihlášku“. K tomu, či ide skutočne o nového „ženícha“, sa zatiaľ nikto z kompetentných televízie nevyjadril.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.