Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.11.2023
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Toto je 10 najúspešnejších slovenských TikTokerov. Takmer celý rebríček ovládli ženy

Kto obsadil prvé miesto?


Na influencerov z Instagramu sme už všetci zvyknutí, no firmy čoraz viac premýšľajú nad tým, ako ovládnuť aj TikTok a rozbehnúť spolupráce aj na tejto sociálnej sieti. V zahraničných krajinách to takto funguje už dlho, no na Slovensku je koncept tiktokových spoluprác zatiaľ iba v plienkach.

„Podľa našich interných odhadov na Slovensku používa TikTok približne milión ľudí, vyše polovica používateľov má menej ako 35 rokov. Táto cieľová skupina je veľmi zaujímavá pre zadávateľov reklamy, no je čoraz ťažšie zasiahnuť ju v tradičných médiách,“ priblížila prednosti TikToku pre magazín Forbes Barbora Gabrižová, Head of Data & Analytics v agentúre GroupM.

Forbes sa preto rozhodol zostaviť vôbec prvý rebríček najúspešnejších slovenských TikTokerov, ktorý vznikol v spolupráci s platformou Lafluence. „Do úvahy sme brali nielen počet a podiel domácich sledovateľov na tejto sociálnej sieti, ale aj mieru ich zapojenia a množstvo publikovaného obsahu,“ uvádza magazín Forbes.

10. Nattypolans (Natália Poľanská)

Mladé dievča, ktoré iba tento rok ukončilo štúdium na Spojenej škole Masarykova 24 v Prešove. Na TikTok pridáva prevažne videá zo svojho života, zriedka sa tam objaví aj jej priateľ.

@nattypolans

Ake videa sa ti odo mňa pačia? Ktore videa sleduješ od inych tvorcov najradsej ? #fakesmokefilter⚠️ #fakecigeratte

♬ Lo-fi hip hop – NAO-K

9. Fero Joke (František Košarišťan)

Do povedomia Slovákov sa dostal ako komik, keď na sociálnych sieťach začal napodobňovať ženské stereotypy. Postupne sa stal natoľko známym, že ho oslovili s ponukou účinkovať v reláciách ako Tvoja tvár znie povedome či Let’s Dance. Vďaka tomu jeho popularita ešte vzrástla.

@fero.joke

#majasaprestatneda Nielen tie mladé oné, ale aj ona vie ladne nastupovať do limuzíny Citroën C5 X, ako sa na Maju patrí. 😂😎🚗 Credit: ig anna kanyuk @Citroën

♬ original sound – fero.joke

Mohlo by ťa zaujímať:

Juraj Slafkovský prišiel do Bratislavy osláviť výročie draftu. Prekvapením bol preňho tento netradičný darček

8. Pavlitkach (Pavlína Tkáč)

„Je bývalá učiteľka ruského jazyka, ktorej dalo košické gymnázium, na ktorom pôsobila, výpoveď zo zamestnania pre aktivitu na TikToku,“ uvádza o nej magazín Forbes. Venuje sa témam bežného a materského života, ale aj vzťahovým otázkam.

7. Volamsaginger (Lívia Záchenská)

Okrem tvorenia na TikToku uverejňuje videá aj na YouTube, napríklad aj o tom, ako sa dá lacno nakúpiť v sekáči. Na TikToku sa venuje najmä konceptu Get ready with me či témam ako nákupy a výlety.

6. Ninajanova (Nina Jaňová)

Profesionálna tanečníčka a choreografka, ktorá odmalička žila v Anglicku. Teraz sa vrátila na Slovensko.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.