Toto je ideálny darček pre tých, ktorí trávia na toalete príliš veľa času

Žiadna toaletná prokrastinácia nebude!

Zdroj: Katamco.com

Každý z nás má v živote niekoho, kvôli komu aspoň raz musel čakať, kým mu uvoľní toaletu. Možno je to spolubývajúci, sestra alebo frajer či frajerka. Existuje na to však riešenie. To sa objavilo nedávno na Kickstarteri, kde môžeš tento nápad podporiť.

Mnohým z nás sa stáva, že sa pri sedení na toalete občas pozabudne a trávi tam viac času, ako by mal. Stačí, že si tam so sebou zoberie mobil a už je predĺžená návšteva trónu na svete. Potom však môže blokovať toaletu iným ľuďom, s ktorými ju zdieľa a tí nemusia byť práve nadšení. Hlavne v prípade, ak im naozaj poriadne treba.

Zabudni na prokrastináciu na záchode

Ideš na toaletu, zoberieš si so sebou aj mobil, lebo inak by si musel čítať zloženie osviežovača. Ani nevieš ako, potrebu máš vykonanú a ty sedíš ďalšie dlhé minúty na záchode pri scrollovaní sociálnych sietí, hraní sa hier a prezeraní si fotiek ľudí na zoznamke. Možno tam sedíš už tak dlho, že asi aj zabudol, či si vôbec vykonal potrebu.

Na to, aby si skončil so svojou prokrastináciou na toalete, ľudia vymysleli časovač. Ten funguje na princípe presýpacích hodín, ibaže ho musíš pretočiť o 360°. Je dostupný vo viacerých dizajnoch, na ktorých je, samozrejme, vyobrazený človek, ktorý práve sedí na toalete. Existuje hneď niekoľko verzií: tatkovská, mužská, ženská, s Donaldom Trumpom, so sloníkom a nezabudlo sa ani na deti.

Celkový čas, počas ktorého sa presype piesok v časovači, predstavuje 5 minút. Nie je to však len taká zábavka z roztopaše. Aj samotní odborníci hovoria, že by sme na záchode nemali sedieť dlhšie ako tri až päť minút, aby sme sa vyhli nepríjemným ťažkostiam, ktoré sa môžu neskôr dostaviť. Ak by si chcel niekomu takýto časovač podarovať, bude ťa to stáť v prepočte okolo 14 eur.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Takéto chuťovky zo zásob? Slováci ukazujú svoj talent na varenie

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME