Sobota 1.10.2022
sk
Arnold
cz
Igor

Každý z nás má v živote niekoho, kvôli komu aspoň raz musel čakať, kým mu uvoľní toaletu. Možno je to spolubývajúci, sestra alebo frajer či frajerka. Existuje na to však riešenie. To sa objavilo nedávno na Kickstarteri, kde môžeš tento nápad podporiť.

Mnohým z nás sa stáva, že sa pri sedení na toalete občas pozabudne a trávi tam viac času, ako by mal. Stačí, že si tam so sebou zoberie mobil a už je predĺžená návšteva trónu na svete. Potom však môže blokovať toaletu iným ľuďom, s ktorými ju zdieľa a tí nemusia byť práve nadšení. Hlavne v prípade, ak im naozaj poriadne treba.

Zabudni na prokrastináciu na záchode

Ideš na toaletu, zoberieš si so sebou aj mobil, lebo inak by si musel čítať zloženie osviežovača. Ani nevieš ako, potrebu máš vykonanú a ty sedíš ďalšie dlhé minúty na záchode pri scrollovaní sociálnych sietí, hraní sa hier a prezeraní si fotiek ľudí na zoznamke. Možno tam sedíš už tak dlho, že asi aj zabudol, či si vôbec vykonal potrebu.

Na to, aby si skončil so svojou prokrastináciou na toalete, ľudia vymysleli časovač. Ten funguje na princípe presýpacích hodín, ibaže ho musíš pretočiť o 360°. Je dostupný vo viacerých dizajnoch, na ktorých je, samozrejme, vyobrazený človek, ktorý práve sedí na toalete. Existuje hneď niekoľko verzií: tatkovská, mužská, ženská, s Donaldom Trumpom, so sloníkom a nezabudlo sa ani na deti.

Celkový čas, počas ktorého sa presype piesok v časovači, predstavuje 5 minút. Nie je to však len taká zábavka z roztopaše. Aj samotní odborníci hovoria, že by sme na záchode nemali sedieť dlhšie ako tri až päť minút, aby sme sa vyhli nepríjemným ťažkostiam, ktoré sa môžu neskôr dostaviť. Ak by si chcel niekomu takýto časovač podarovať, bude ťa to stáť v prepočte okolo 14 eur.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť