Nedeľa 7.8.2022
sk
Štefánia
cz
Lada

Toto je Kefir. Kocúr, ktorý šokoval internet svojou závratnou veľkosťou

Kefir má momentálne 12 kíl a ešte asi porastie.


Je úplne jedno, ako dlho už kysneš na tejto malebnej modrej planéte, stále existujú veci, ktoré sú ti záhadou. Nevieš, prečo hranolčeky chutia tak odporne, keď vychladnú, ani prečo sa ťa vaši stále dookola pýtajú, kedy konečne donesieš ukázať kandidáta na sobáš (keď ho nájdem, mami, sľubujem). Ale niečo vieš určite – ako vyzerá mačka.

Malá, rozkošná, huňatá, trikrát do týždňa sa pokúsi zabiť svojho majiteľa v spánku a kapsička, s ktorou sa včera išla zadrhnúť, jej už dnes nechutí. To je mačka, však? No hoci sú všetky ostatné spomenuté parametre nesporné, o jednom by sa dalo polemizovať. Veľkosť. Mačky totiž môžu byť obrovské – naozaj obrovské – a tento biely kocúr je toho jasným príkladom.

Mačka alebo tiger? Ťažko povedať

Kefir je mainská mývalia mačka, ktorá so svojou majiteľkou Yuliyou žije v jej rodnom Rusku. Kto o tomto plemene nemá veľa naštudované, nech sa pripraví na šok – Kefir je totiž obrovský. Napriek tomu, že má chlpáč rok a deväť mesiacov, váži už neuveriteľných 12 kíl. Tam to rozhodne nekončí. Yuliya by totiž vôbec nebola prekvapená, keby ešte podrástol.

Pre mačky tohto plemena je totiž bežné rásť až do troch rokov. „Baví ma sledovať, ako na ňu reagujú ľudia. Keďže je taká obrovská, väčšina si automaticky myslí, že je to pes,“ prezradila pre Bored Panda majiteľka, ktorá sa už nepochybne stretla s mnohými reakciami. Takýto domáci miláčik sa totiž len tak nevidí.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť