Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 25.9.2023
sk
Vladislav
cz
Zlata

Toto je Kefir. Kocúr, ktorý šokoval internet svojou závratnou veľkosťou

Kefir má momentálne 12 kíl a ešte asi porastie.


Je úplne jedno, ako dlho už kysneš na tejto malebnej modrej planéte, stále existujú veci, ktoré sú ti záhadou. Nevieš, prečo hranolčeky chutia tak odporne, keď vychladnú, ani prečo sa ťa vaši stále dookola pýtajú, kedy konečne donesieš ukázať kandidáta na sobáš (keď ho nájdem, mami, sľubujem). Ale niečo vieš určite – ako vyzerá mačka.

Malá, rozkošná, huňatá, trikrát do týždňa sa pokúsi zabiť svojho majiteľa v spánku a kapsička, s ktorou sa včera išla zadrhnúť, jej už dnes nechutí. To je mačka, však? No hoci sú všetky ostatné spomenuté parametre nesporné, o jednom by sa dalo polemizovať. Veľkosť. Mačky totiž môžu byť obrovské – naozaj obrovské – a tento biely kocúr je toho jasným príkladom.

Mačka alebo tiger? Ťažko povedať

Kefir je mainská mývalia mačka, ktorá so svojou majiteľkou Yuliyou žije v jej rodnom Rusku. Kto o tomto plemene nemá veľa naštudované, nech sa pripraví na šok – Kefir je totiž obrovský. Napriek tomu, že má chlpáč rok a deväť mesiacov, váži už neuveriteľných 12 kíl. Tam to rozhodne nekončí. Yuliya by totiž vôbec nebola prekvapená, keby ešte podrástol.

Pre mačky tohto plemena je totiž bežné rásť až do troch rokov. „Baví ma sledovať, ako na ňu reagujú ľudia. Keďže je taká obrovská, väčšina si automaticky myslí, že je to pes,“ prezradila pre Bored Panda majiteľka, ktorá sa už nepochybne stretla s mnohými reakciami. Takýto domáci miláčik sa totiž len tak nevidí.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.