Toto je Marino. Mačka, ktorá sa narodila s „ľudskými“ palcami.

Aký je život s touto unikátnou mačkou a aký je jej život s touto „vadou“? To všetko sa dozviete v rozhovore s Devinom, jej majiteľom.

Nie je žiadnym tajomstvom, že mačky svojou „vychcanosťou“ pomaly ale isto dobiehajú ľudí, no vyzerá to tak, že nám rastie konkurencia aj v našich ďalších prednostiach. Jednou neodškriepiteľnou podobnosťou totižto disponuje americký kocúrik Marino. Genetickou mutáciou dostal do vienka aj dva palce. Ako mu tieto dve malé ručičky zmenili život?

marinothecatwiththumbs / instagram.com (https://www.instagram.com/p/BZiUK8UBeQi/?taken-by=marinothecatwiththumbs)

23-ročný Devin Hicks je hrdým majiteľom jedinečného kocúra Marina, ktorý je okrem mutácie postihnutý tiež vírusovým ochorením FIV. Vírus FIV sa nedá liečiť a je často prirovnávaný k HIV, pretože napáda imunitný systém mačiek rovnako ako tento ľudský vírus.

Devin prezradil v rozhovore pre UNILAD:

„Len tak som sa prechádzal po portlandskom útulku pre zvieratá, keď som vošiel do veľkej presklennej miestnosti, v ktorej bolo niekoľko mačiek. S Marinom sa nám stretli oči takmer ihneď. Až neskôr som sa dozvedel, že má FIV a že to bol vlastne dôvod, prečo bol v špeciálnej miestnosti.“

marinothecatwiththumbs / instagram.com (https://www.instagram.com/p/BZskXsjhEpS/?taken-by=marinothecatwiththumbs)

Najskôr s jeho adoptovaním dosť váhal, pretože nemal predstavu, či bude zvládať starostlivosť o mačku s FIV. Potom, ako s ním strávil nejaký čas sa však ubezpečil, že tento kocúrik je ten pravý. „Počas toho, ako som ho hladkal nonstop priadol, takže som to bral ako dobré znamenie. Veľmi rýchlo sme si na seba zvykli a prisvojiť si ho bolo určite jedno z najlepších rozhodnutí, aké som kedy urobil.“
Podľa Devina sa chce Marino stať najlepším priateľom s každým, kto je v jeho blízkosti. Každý, kto sa s ním stretne mu hovorí, že priateľskejšiu mačku ešte nevidel.

„Svoje palce naozaj často využíva. Ak ho škrabkáš alebo hladkáš na mieste, kde sa mu to nepáči, tvoju ruku doslova uchopí a presunie ju na krk. Používa ich tiež pre lepšie uchopenie svojich hračiek.“

Prvé spojenie Marina so svetom však nebolo prostredníctvom jeho majiteľa, Devina, no práve cez jeho brata, ktorý na Reddit zavesil kocúrikovu rozkošnú fotku a dočkal sa mnohých pozitívnych reakcií. Veríme, že ani po zriadení účtu na Instagrame mu sláva nestúpne do hlavy!

Zdroj: unilad.co.uk
Titulná fotka
marinothecatwiththumbs / instagram.commarinothecatwiththumbs / instagram.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
115
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
164
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Táto žena si päť rokov naťahovala krk len preto, aby sa podobala na žirafu!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME