Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana

Psy dokážu byť veľmi nápomocné mnohým ľuďom, dokonca aj pri rôznych profesiách. Najprv však musia prejsť tréningom, aby spĺňali požiadavky na psa profesionála.

Nie každý pes však má predpoklady na to, aby sa stal služobným psom, aj napriek tomu, že môže patriť k šikovným plemenám. Jedným takým je aj Ryker, ktorý svojou nešikovnosťou zabáva ľudí na internete. Video s ním sa objavilo nedávno na Twitteri.

Úplný opak služobného psa

Je to nemecký ovčiak a volá sa Ryker. Tohto psa mali snahu vycvičiť v akadémii, kde trénujú rôzne služobné a asistenčné psy. Psíky musia vždy prejsť niekoľkými testami, aby sa mohli stať profesionálmi. Akadémia sa podelila o video, na ktorom Ryker robí tieto testy.

Ryker totiž v každom z týchto testov zlyhal, no poriadne sa pri tom zabáva, tak prečo mu kaziť radosť. Všetko sa podarilo zachytiť na videu, do ktorého dokonca namixovali pesničku od Franka Sinatru – My Way, presne ako to robí aj Ryker na videu. Jednoducho po svojom.

Hviezdou vďaka svojej nešikovnosti

Netrvalo dlho a video sa začalo šíriť na Twitteri. Ryker v ňom zhadzuje ľudí z invalidných vozíkov, hryzie pomôcku na chodenie alebo odťahuje celú chladničku namiesto toho, aby ju len otvoril. Ak by bola súťaž v tom, ako pokaziť každú jednu úlohu, ktorú mu v akadémii dajú, tak Ryker by bol jasný víťaz.

V tomto psíkovi sa našli aj viacerí z nás. Ako keď sme mali niečo robiť v škole a absolútne nám to nešlo, no aj napriek tomu sme sa veľmi snažili. Medzi komentujúcimi sa našli takí, ktorí v Rykerovej nešikovnosti našli tú pravú krásu a úplne si psa zamilovali. Aj napriek tomu, že testy Ryker nezvládol, rozhodne si získal srdcia mnohých ľudí na internete.

Vzhľadom na reakcie fanúšikov dokonca akadémia na svojom Facebooku zverejnila merch, ktorý je venovaný Rykerovi. Treba uznať, že aj keď sa možno zdá Ryker ako totálna pohroma, je to úžasný psík, lebo mnohým vyčaril úsmev na tvári.

OUR FACEBOOK STORE IS OPEN FOR BUSINESS!!

Gepostet von Double H Canine Training Academy am Mittwoch, 4. März 2020


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.