Toto je najhorší služobný pes a na jeho vrtochoch sa zabáva celý internet

Takého psa by si nechcel mať ako parťáka.

Zdroj: Facebook Double H Canine Training Academy

Psy dokážu byť veľmi nápomocné mnohým ľuďom, dokonca aj pri rôznych profesiách. Najprv však musia prejsť tréningom, aby spĺňali požiadavky na psa profesionála.

Nie každý pes však má predpoklady na to, aby sa stal služobným psom, aj napriek tomu, že môže patriť k šikovným plemenám. Jedným takým je aj Ryker, ktorý svojou nešikovnosťou zabáva ľudí na internete. Video s ním sa objavilo nedávno na Twitteri.

Úplný opak služobného psa

Je to nemecký ovčiak a volá sa Ryker. Tohto psa mali snahu vycvičiť v akadémii, kde trénujú rôzne služobné a asistenčné psy. Psíky musia vždy prejsť niekoľkými testami, aby sa mohli stať profesionálmi. Akadémia sa podelila o video, na ktorom Ryker robí tieto testy.

Ryker totiž v každom z týchto testov zlyhal, no poriadne sa pri tom zabáva, tak prečo mu kaziť radosť. Všetko sa podarilo zachytiť na videu, do ktorého dokonca namixovali pesničku od Franka Sinatru – My Way, presne ako to robí aj Ryker na videu. Jednoducho po svojom.

Hviezdou vďaka svojej nešikovnosti

Netrvalo dlho a video sa začalo šíriť na Twitteri. Ryker v ňom zhadzuje ľudí z invalidných vozíkov, hryzie pomôcku na chodenie alebo odťahuje celú chladničku namiesto toho, aby ju len otvoril. Ak by bola súťaž v tom, ako pokaziť každú jednu úlohu, ktorú mu v akadémii dajú, tak Ryker by bol jasný víťaz.

V tomto psíkovi sa našli aj viacerí z nás. Ako keď sme mali niečo robiť v škole a absolútne nám to nešlo, no aj napriek tomu sme sa veľmi snažili. Medzi komentujúcimi sa našli takí, ktorí v Rykerovej nešikovnosti našli tú pravú krásu a úplne si psa zamilovali. Aj napriek tomu, že testy Ryker nezvládol, rozhodne si získal srdcia mnohých ľudí na internete.

Vzhľadom na reakcie fanúšikov dokonca akadémia na svojom Facebooku zverejnila merch, ktorý je venovaný Rykerovi. Treba uznať, že aj keď sa možno zdá Ryker ako totálna pohroma, je to úžasný psík, lebo mnohým vyčaril úsmev na tvári.

OUR FACEBOOK STORE IS OPEN FOR BUSINESS!!

Gepostet von Double H Canine Training Academy am Mittwoch, 4. März 2020

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
13
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
10
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
17 výstižných tweetov, ktoré vtipne sumarizujú, aký je život po 30-ke

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME