Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.12.2023
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Toto musíš vidieť aj počuť. Na koncerte Eda Sheerana sa zjavil Eminem a spoločne to rozbalili

Ako sa ti páči toto hudobné spojenie?


Ed Sheeran je jedným z najväčších hudobných fenoménov súčasnosti. Má milióny fanúšikov po celom svete vďaka desiatkam veľkých hitov, ktoré sám zložil. O tom, že jeho koncerty sú skutočne geniálne a jedinečné, sa presvedčilo aj mnoho Slovákov, ktorí ho mali možnosť vidieť a počuť minulý rok vo Viedni.

To, čo sa však stalo na vystúpení v americkom Detroite, rozhodne nikto nečakal. „Rozmýšľal som, či vám dnes večer môžem zahrať coververziu piesne Eminema,“ povedal svojim fanúšikom počas koncertu. „Myslím, že ju poznáte. Dnes sme to skúšali – uvidíme, ako to pôjde.“

Mohlo by ťa zaujímať:

Kolegovia tvrdia, že vyzerá ako Terminátor. Slovenský herec sa poriadne vysekal, môže za to Mikuláš Černák

Žhavé publikum

Po tom, čo Sheeran začal hrať akustickú verziu skladby Lose Yourself, na pódiu sa objavil samotný Eminem a začal rapovať. Okamžite zožal obrovský aplauz prekvapeného publika, ktoré tak dostalo doslova dva v jednom.

Keď skladba skončila, bolo jasné, že určite príde ešte aspoň jedna spoločná. „Eminem chcel prísť iba na jednu skladbu a ja som mu povedal: „Nemôžeš prísť do Detroitu iba na jednu skladbu.“ Chcete ďalšiu?“ spýtal sa Sheeran natešených fanúšikov. A tak pridali aj pieseň Stan.

YouTube video

Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.