Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Toto sú nové tváre Telerána. Moderátorská dvojica sa divákom predstaví už tento utorok

Skorými ránami ťa bude sprevádzať aj táto moderátorská dvojica.


Pred niekoľkými týždňami sme ťa informovali, že v Teleráne končí obľúbená moderátorská dvojica Roman Juraško a Lenka Šóošová. Zdá sa, že už majú za seba aj náhradu.

Nová moderátorská dvojka sa divákom predstaví už tento utorok. Ide o skúsených mladých moderátorov plných energie, takže sa máš na čo tešiť.

Skorými ránami ťa bude po novom sprevádzať aj Simona Ondrušková a Marek Polomský. Svoju premiéru na obrazovkách televízie Markíza si odkrútia v utorok 18. júna, informuje TV Markíza. Pridajú sa tak k ostatným dvom obľúbeným moderátorským dvojiciam – Kvetke Horváthovej s Tomášom Juríčkom a Lucii Hlaváčkovej s Matúšom Krnčokom.

Simonu môžeš poznať z éteru rádia Europa 2 a portálu Startitup. „Je to pre mňa veľká česť a zároveň zodpovednosť. Viem však, že spoločne s Marekom zo seba vydáme to najlepšie a urobíme všetko pre to, aby to tak cítili aj diváci pri obrazovkách. Sme tu totiž práve pre nich, ktorí reláciu sledujú roky a nesmierne si ju obľúbili. Verím, že ranné vstávania budú pre nich príjemné aj v našom podaní,“ povedala Simona.

Marek Polomský zaujal najmä ako jeden zo sprievodcov galavečera Miss Slovensko 2023. „Ponuku moderovať Teleráno som prijal s veľkým rešpektom a pokorou. Nie som práve ranné vtáča, takže vyjdem zo svojej komfortnej zóny, už teraz sa však veľmi teším na divákov, svoju novú parťáčku Simonu, ako aj na všetky skúsenosti, ktoré vďaka Teleránu načerpám. Rád sa totiž učím nové veci a snažím sa na sebe neustále pracovať,“ povedal Marek.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.