Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Toto video musíš vidieť. Lionel Messi ako rocková hviezda, jeho návšteva reštaurácie spôsobila šialenstvo

Chýbal už len alkohol a chlebíčky.


Lionel Messi je jednoducho ikona. Patrí k najlepším hráčom doterajšej futbalovej histórie, o čom svedčí aj počet jeho zarytých fanúšikov. Ako informuje portál Hetrik, argentínsky rodák sa prvý raz od osláv triumfu na Majstrovstvách sveta v Katare vrátil do svojej vlasti na reprezentačný zraz.

Zrejme vôbec netušil, čo môže spôsobiť jeho návšteva v jednej z reštaurácií v Buenos Aires. Fanúšikovia „La Albiceleste“ ju obkľúčili a Messi sa musel vysporiadať s tým, že po večeri ho čaká predieranie sa rozvášneným davom. A tak sa aj stalo – spustilo sa hotové šialenstvo.

Pozadie športového šialenstva

Lionel Messi sa narodil 24. júna 1987 v Rosariu ako tretie zo štyroch detí otca Jorgeho Messiho a matky Celie Cuccitini. Mal dvoch starších bratov Rodriga a Matiasa, ktorí ho zasvätili do krás futbalu. Ako štvorročný začal hrať za miestny klub Grandoli, ktorý trénoval jeho otec.

V roku 2021 vyhral Messi s argentínskou reprezentáciou Copa América, na ktorej získal aj Zlatú loptu a Zlatú kopačku. Tento úspech mu dopomohol k siedmej Zlatej lopte. O rok neskôr bol kapitánom svojej krajiny pri celkovom triumfe na Majstrovstvách sveta v Katare. Jeho klubové úspechy snáď ani nemusíme spomínať.

YouTube video

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje