Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.6.2023
sk
Xénia
, Oxana
cz
Jarmil

Tovar nebude stáť ani euro. V týchto slovenských mestách čoskoro otvoria skutočne lacný obchod

Okrem Bratislavy sa môžu tešiť aj ďalšie mestá.


V marci u nás otvorí svoju prvú predajňu holandský reťazec Action. Zákazníkov bude lákať na nízke ceny, konkurovať bude najmä predajniam ako PEPCO či KiK. Viac než tisíc produktov v ňom nebude stáť ani jedno euro. Prvá predajňa sa bude nachádzať v Bratislave v obchodnom centre Danubia na Panónskej ceste v Petržalke.

Najbližšiu predajňu mali Slováci doteraz v rakúskom Kittsee. Vďaka inzerátu na pracovnom portáli Profesia vieme, že reťazec svoju predajňu otvorí aj v Michalovciach. Nových ľudí do svojho tímu láka na atraktívny plat 1 250 eur v hrubom.

Ďalšie slovenské mestá

„Máte potrebné skúsenosti v maloobchode a chcete pracovať v skvelom tíme s príjemnými kolegami? Chcete dostať šancu v ďalšom raste v rámci úspešnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá rozbieha svoju činnosť aj na Slovensku? Potom je funkcia v rámci manažmentu predajne v spoločnosti Action pre vás tou správnou voľbou,“ uvádza pri ponuke práce.

Tovar nebude stáť ani euro. V týchto slovenských mestách čoskoro otvoria skutočne lacný obchod
Shutterstock

Ďalšie predajne zrejme plánujú otvoriť aj v Trnave, vo Zvolene či v Martine. V Bratislave bude predajní viac, do tímu hľadajú aj ľudí do pobočky na Zlatých pieskoch. Najväčším lákadlom holandského reťazca budú diskontné ceny. Femm píše o 1 500 produktoch za menej ako jedno euro a o 150 nových produktoch každý týždeň. Môžeš sa tešiť na rôzne produkty do domácnosti, na sladkosti, ale aj hračky pre deti či rôzne oblečenie.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje