Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 9.12.2023
sk
Izabela
cz
Vratislav

Tragédia v Michalovciach sa mohla stať inak, než sa zdalo. Objavili sa nové zásadné zistenia

Vrah svoju rodinu nezastrelil, zabil ich inak.


V utorok podvečer našli na Bieloruskej ulici v jednom z bytov štyroch mŕtvych ľudí – manželský pár a dve deti veku 10 a 14 rokov. Ako informuje TV JOJ, v prípade sa objavujú nové a pomerne zásadné informácie. Stanislav svoju manželku Eriku a deti Zuzanu a Martina nezastrelil. O život ich pripravil inak, ako sa pôvodne predpokladalo. Odborníci hovoria o mimoriadne zvláštnych okolnostiach.

Susedia videli naposledy muža na parkovisku ráno v osudný deň. „Všimol som si, že stojí na parkovisku v priestoroch, kde majú balkón,“ povedal sused. V tom čase už musela byť jeho najbližšia rodina mŕtva. Podľa zdroja z vyšetrovania ich chlap nezastrelil, pretože nemali na tele žiadne vonkajšie zranenia.

Predpokladá sa, že by mohlo ísť o udusenie alebo otravu. „V rámci vyšetrovania nebolo doposiaľ preukázané, akým spôsobom bol predmetný obzvlášť závažný zločin spáchaný,“ povedala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

Deti videli naposledy v piatok

„V pondelok a utorok žiaci neprišli do školy. Naši učitelia sa snažili kontaktovať ich priamo a kontaktovať aj ich rodičov,“ uviedol riaditeľ základnej školy Martin Nebesník. Stanislav zrejme zostal v byte s mŕtvymi telami svojej manželky a dvoch detí dlhší čas.

Podľa informácií TV JOJ napísal niekoľko listov na rozlúčku a po dvoch dňoch sa zastrelil. „Vyšetrovanie obzvlášť závažného zločinu vraždy je v počiatočnom štádiu a intenzívne prebieha,“ dodala Jana Mésarová.

TASR

Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.