Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Tragédia v Michalovciach sa mohla stať inak, než sa zdalo. Objavili sa nové zásadné zistenia

Vrah svoju rodinu nezastrelil, zabil ich inak.


V utorok podvečer našli na Bieloruskej ulici v jednom z bytov štyroch mŕtvych ľudí – manželský pár a dve deti veku 10 a 14 rokov. Ako informuje TV JOJ, v prípade sa objavujú nové a pomerne zásadné informácie. Stanislav svoju manželku Eriku a deti Zuzanu a Martina nezastrelil. O život ich pripravil inak, ako sa pôvodne predpokladalo. Odborníci hovoria o mimoriadne zvláštnych okolnostiach.

Susedia videli naposledy muža na parkovisku ráno v osudný deň. „Všimol som si, že stojí na parkovisku v priestoroch, kde majú balkón,“ povedal sused. V tom čase už musela byť jeho najbližšia rodina mŕtva. Podľa zdroja z vyšetrovania ich chlap nezastrelil, pretože nemali na tele žiadne vonkajšie zranenia.

Predpokladá sa, že by mohlo ísť o udusenie alebo otravu. „V rámci vyšetrovania nebolo doposiaľ preukázané, akým spôsobom bol predmetný obzvlášť závažný zločin spáchaný,“ povedala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

Deti videli naposledy v piatok

„V pondelok a utorok žiaci neprišli do školy. Naši učitelia sa snažili kontaktovať ich priamo a kontaktovať aj ich rodičov,“ uviedol riaditeľ základnej školy Martin Nebesník. Stanislav zrejme zostal v byte s mŕtvymi telami svojej manželky a dvoch detí dlhší čas.

Podľa informácií TV JOJ napísal niekoľko listov na rozlúčku a po dvoch dňoch sa zastrelil. „Vyšetrovanie obzvlášť závažného zločinu vraždy je v počiatočnom štádiu a intenzívne prebieha,“ dodala Jana Mésarová.

TASR

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť