Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Tragická nehoda v Bratislave. Ide o súťažiaceho známej šou Česko Slovensko má talent

Pri prevoze do nemocnice podľahol zraneniam.


Štvrtkový večer sa niesol v smútočnom naladení. V neskorých hodinách sa v Bratislave udiala tragická nehoda, pri ktorej zasahovali záchranné zložky, muža sa však zachrániť nepodarilo, informuje portál Noviny.sk. Obeťou nehody má byť súťažiaci známej šou Česko Slovensko má talent.

K tragédii došlo na bratislavských Zlatých pieskoch približne o 23. hodine. 29-ročný muž vo vozidle značky Hyundai smeroval na Senec, pričom z neznámych dôvodov prešiel do protismeru a v plnej rýchlosti vrazil do stĺpu verejného osvetlenia. V čase nehody sa na ceste nikto nenachádzal. Podľa zistení je obeťou Enrico Miško, ktorý vystupoval v talentovej šou Česko Slovensko má talent.

Aj napriek tomu, že na mieste zasahovali všetky záchranné zložky, muža sa, žiaľ, už zachrániť nepodarilo. Zomrel pri prevoze do nemocnice v dôsledku zranení.

Zatiaľ nie je presne jasné, čo viedlo k nehode. Na mieste mala zasahovať aj kriminálka, v aute sa totižto nachádzali injekcie, ktoré budú ďalej skúmať experti.


Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.