Tragikomické rady, ktoré dostali tehotné ženy a vám sa z nich zastaví rozum

„Ohoľ sa tam dole, inak bude mať tvoje dieťa popáleniny.“

Nie každú radu treba brať vážne, najmä ak je podložená termínom JPP (jedna pani povedala). Svoje o tom vedia aj tieto budúce mamičky, ktoré si počas tehotenstva vypočuli ozajstné skvosty.

1. Povedali mi, že sa pred pôrodom musím oholiť na intímnych partiách, inak bude mať moje dieťa popáleniny. Vraj je pôrod s chlpmi tam dole to isté, ako šúchať dieťa po koberci.

2. Jedla som jablko s arašidovým maslom, keď sa pri mne zrazu pristavila kolegyňa a hovorí: “Prečo ješ arašidy?! Veď to malé z nich dostane rakovinu!”

3. Jedna hlboko veriaca známa mi tvrdila, že pôrod je bezbolestná záležitosť. Odôvodnila to tým, že Ježiš zomrel a vymazal tým Evine hriechy, ktorých následkom boli mimo iného aj pôrodné bolesti. Bola presvedčená, že pôrod bolí len neveriace ženy.

Tonight Show Yes GIF by The Tonight Show Starring Jimmy Fallon - Find & Share on GIPHY

4. Pani, ktorá obsluhovala za pultom našej miestnej pekárne, mi povedala, nech si tvár potieram ejakulátom môjho manžela. Údajne to pomáha s tehotenským akné. Videla som ju prvý raz v živote…

5. Pohrozili mi, že keď budem dávať ruky hore nad hlavu, pupočná šnúra sa obtočí bábätku o krk a zabije ho.

6. Jeden známy ma presviedčal, že všetko, čo zjem alebo vypijem, pristane dieťaťu rovno na hlave. Rastie predsa v mojom bruchu, tak je to celkom logické…

Not Bad Scandal GIF by ABC Network - Find & Share on GIPHY

7. Niekto povedal mojej polovičke, že by sa počas tehotenstva nemala kúpať, lebo sa maličké utopí. Pupočná šnúra podľa neho funguje ako šnorchel, vďaka ktorému má dieťa prísun vzduchu, a keď sa upchá, je zle.

8. Vraj nemám piť horúci čaj, lebo sa bábo uvarí.

9. Moja sestra musela kvôli komplikáciám rodiť cisárskym. Jej svokra na to povedala, že ak sama dieťa nevytlačí, nie je skutočná žena.

Season 2 Wow GIF by Ash vs Evil Dead - Find & Share on GIPHY

10. Už ani neviem, kto mi to povedal, ale vraj sa nemá piť voda, lebo spôsobuje ranné nevoľnosti. Nie tehotenstvo ako také… ale voda.

11. “Neseď na schodoch, lebo potratíš!”

12. Bola som na rodinnej večeri, pár týždňov pred termínom a zverila som sa našim, že sa strašne bojím pôrodu. Začula to babka, ktorá pohotovo zahlásila: “Niet sa čoho báť. Daj si predtým jedného jointa a bude dobre.”

Snoop Dogg Weed GIF - Find & Share on GIPHY

13. Mojej mame niekto povedal, že príležitostné pitie piva počas tehotenstva pomáha nabrať bábätku hmotnosť. Ešte absurdnejšie ako samotná rada je to, že sa tým mama naozaj riadila…

14. Svokra mi povedala, že spln nie je dobrý pre dieťa. Asi čakala, že sa odsťahujem na inú planétu alebo čo.

15. Jedna známa sa so mnou podelila o úžasný trik na zisťovanie pohlavia. Vraj mám dať do misky jedlú sódu a hneď ráno ju ocikať. Ak začne šumieť, je to chlapec. Ak nie, tak dievča.

Jodie Whittaker Thirteenth Doctor GIF by Doctor Who - Find & Share on GIPHY

16. Babka mi povedala, nech sa nehádam s mužom, lebo bude to malé rovnako ufrflané ako ja.

17. Pani z nechtového salóna, v ktorom som mimochodom bola prvýkrát, mi odporučila neveru. Údajne mám manželovi po pôrode dovoliť nájsť si milenku, aby sa mi všetko tam dole mohlo v pokoji zahojiť.

18. Mojej žene kolega poradil, nech pije olej z tresčej pečene zmiešaný s vodkou. Bola pár dní po termíne a táto zázračná receptúra mala očividne vyvolať pôrod.

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: Shutterstock

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zázračné veci z filmov a seriálov, ktoré by sme chceli mať v životoch

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME