Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Tragikomické situácie, ktoré dobre pozná každá žena s dlhými vlasmi

Rozčesávanie vlasov je poriadna makačka.


Dlhovlasé ženy sú často veľmi pyšné na svoje vlasy. Starostlivosť o ne ale prináša rôzne úskalia, s ktorými sa dennodenne stretávajú. Ak patríte medzi tie trpezlivé osoby, ktoré si vedia svoju hrivu pestovať naozaj dlho, tak sa rozhodne nájdete v týchto situáciách.

Sprchovanie

Budem osprchovaná za 10 minút. Bájka, ktorú si každá žena s dlhými vlasmi určite povedala. Nielenže si v sprche dlho kvôli tomu, že si nevieš zmyť všetok šampón, ale vieš, že ťa čoskoro čaká ďalšia návšteva drogérie. Pri takýchto pačesoch sa balzamy a šampóny míňajú bleskovou rýchlosťou.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Úprava

Po štyroch hodinách, keď si povieš, že ti tie vlasy už museli vyschnúť, príde realita. Celková úprava ťa stojí niekoľko gumičiek a množstvo sponiek. Určite sa nevieš dočkať hodiny, keď to budeš všetko s božou pomocou vyberať.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Návšteva kaderníka

Akonáhle rozmýšľaš nad nejakou zmenou výzoru, si si vedomá toho, že si za to poriadne zacvakáš. Cena za prefarbenie alebo melír ťa donúti rozhodnúť sa, že zmenu naozaj nepotrebuješ. Nehovoriac o tom, ako dlho by si u kaderníčky sedela.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Leto

Leto je pre teba asi najhorším obdobím. Máš pocit, akoby si mala na hlave tri vrstvy čiapok a k tomu ešte aj šál. Jediná záchrana je stajlovať si vlasy dohora. Hlavne nech sú preč z chrbta a pliec.

ArtCaveManiac / EMEFKA
5 situácií, ktoré si zažil, keď si sa chcel zbaviť starého mobilu

Odporúčame prečítať:

„Bráško, tá cena je pevná?“ 5 situácií, ktoré si zažil, keď si sa chcel zbaviť starého mobilu

Vietor

Určite poznáš ten pocit čerstvo rozčesaných rozpustených vlasov, ktorý by mal trvať celý deň. Niekedy si však stačí pozrieť predpoveď počasia a zistíš, že to dlho nevydrží. Vietor a rozpustené vlasy k sebe jednoducho nejdú. Namiesto príjemného dňa sa musíš brodiť pomedzi vlasy a snažíš sa ich nezjesť.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Sú všade

Všade, kam sa pozrieš, vidíš vypadnuté chumáče, ktoré pripomínajú pavúkov. V umývadle, sprche, na posteli, sú fakt úplne všade a tvoja polovička sa z toho vôbec neteší. Nehovoriac o tom, keď ich cítiš hocikde na tele a máš jemné stresy, že po tebe lezie nejaký mravec alebo chrobák.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pomotanie

Vytiahnutie zipsu na bunde je niekedy veľmi nebezpečná hra. Koľkokrát sa ti už stalo, že si si zazipsovala aj svoje vlasy? To isté platí pri nasadaní do auta a zatvorení dverí. Väčšinu času sa ich snažíme bezpečne vytiahnuť spod vaku, šálu alebo šatky. Stále ale máš na mysli, že si tie vlasy neostriháš, pretože to budeš ľutovať a budú rásť príliš dlho.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Lesk na pery

Pomády a lesky na pery sú tvojimi nepriateľmi. Okamžite po aplikácii máš na ústach nalepené množstvo vlasov, ktoré ti pokazili celý tvoj výzor.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tak čo, sú ti tieto situácie povedomé? 🙂


Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.