Tragikomické situácie, ktoré nastávajú takmer po každom rozchode

Pozná ich každý, kto si už nejakým rozchodom prešiel.

Zdroj: Shutterstock

Vzťahy sú vec komplikovaná a každý, kto jeden taký zažil, vie o tom svoje. Jedno je však jasné. Je doň investovaná veľká časť nášho času i emócií, preto sa niet čo čudovať, že ak skončia, lomcuje s nami hnev, sebaľútosť, celková ľútosť, ale aj nenávisť.

Či už vzťah trval dva mesiace alebo niekoľko rokov, na jednom sa, myslíme, zhodneme. Rozchod nikdy nie je príjemná vec. Teda, ak si nebol vo zväzku manželskom a tvoj manžel multimilionár. Vtedy by sa na tom niečo príjemné nájsť mohlo. Lepšie si liečiť porozchodovú depku na Bahamách ako na parkovisku pri fľaške lacnej vodky, nie?

Shutterstock

1. Ten pocit, keď ste si už toho povedali toľko, že už nemáš nič v rukáve, a tak ideš na trh s vymyslenými faktami, ktoré mu vyčítaš.

2. Snažíš sa ho dostať späť. Niežeby si mala reálny záujem niečo zachraňovať, ale ak ho nebudeš mať ty, tak už žiadna iná. A vražda je trestná.

3. Nevieš, čo ďalej so životom, pretože celý playlist Sama Smitha si si už vypočula s plačom a alkoholom v ruke. 

4. Je dosť možné, že sa prihlásiš na nejakú zoznamku, na ktorej si budeš písať s neznámymi ľuďmi a pýtať sa ich, ako sa majú, len preto, aby sa to spýtali oni teba a ty si im mohla napísať dve normostrany opisu tvojho neznesiteľného utrpenia.

5. Ideš po ulici a cítiš sa ako magor, pretože ti ho všetko pripomína. A okoloidúci si iste myslia, že máš nejakú duševnú chorobu, keď otočíš hlavu za každým autom, ktoré prejde okolo. No a čo, že je práve dopravná špička? Čo ak to bolo práve to jeho auto?!

6. Jedna z vecí, ktoré sú najviac na h*vno, je, že si investoval do tohto sľubne vyzerajúce vzťahu kvantum času a dosť dlhú dobu si odpisoval na všetky plány, ktoré ti kto navrhol, že nemáš čas alebo že jednoducho nejdeš. Teda, ak si vlastne odpísal. Teraz však nemáš za kým ísť, keď to tak veľmi potrebuješ, a tak s malou dušičkou napíšeš nejakému tomu starému kamarátovi s prosbou o odpustenie.

Ak je neoblomný, rád svoju výpoveď okoreníš o: „Ale ona mi ťa zakazovala a vyhrážala sa mi smrťou, ak sa s tebou stretnem!“ Hneď je to lepší pocit, keď nemusíš niesť celú vinu len ty. 

Shutterstock

7. Milovala si ho, o tom niet pochýb. Nikdy by si si však nepomyslela, že najdojímavejším momentom vášho vzťahu nebude svadba, ale „Choď do pi*e, ty k*kot“.

8. Och a ten osudný večer, keď ťa zavolajú kamaráti do baru, kde by sa celkom teoreticky mohol vyskytnúť aj tvoj bývalý. Dopadne to buď: Vyumývam sa, vygélujem vlásky, dám to čierne obtiahnuté tričko, ktoré milovala, a zaistím, aby vedľa mňa sedeli nejaké pekné ženy. Alebo: V ten deň pôjdem na manikúru, pedikúru, kúpim si nové šaty, budem sa líčiť aspoň dve hoďky, nakulmujem si vlasy a hybaj ho do šenku. 

9. Ten trápny pocit a zmätený pohľad, keď stretneš jeho rodičov. Pozdraviť? Nepozdraviť? Skočiť do kanála?

10. Jasné, určite treba začať po rozchode cvičiť. Dokážeš mu tak svoju oslňujúcu nezávislosť, a keď uvidí, že si schudla tri kilá, určite bude ľutovať, o čo prišiel, a bude žobrať na kolenách o ďalšiu šancu. 

Shutterstock

11. Aj keď vieš, že to je neskutočné klišé, vážne si si zmenila účes?!

12. Po dvoch týždňoch na ropnej plošine v Nórsku pochopíš, že pred svojimi pocitmi neujdeš a že máš naozaj sprosté rozhodnutia. 

13. Ak si sa náhodou rozhodol, že svoju bývalú nahradíš niekým iným, dnes už vieš, že to bolo jedno z najhorších rozhodnutí v živote. Naozaj si jej kúpil rovnaký parfém, ako mala tvoja bývalá, a poprosil si ju, nech sa dá prefarbiť? Nezafungovalo? Fakt? Smutné. 

14. V prvé dni rozchodu ani nevieš, či plačeš preto, že ti chýba, alebo preto, že budeš teraz nejaký čas bez pohlavného života.

Shutterstock

15. Nikomu na tom nezáleží, ale ty usilovne pracuješ na tom, aby si každého presvedčil, že chyba nebola na tvojej strane a že ty si tá obeť. 

16. Povedal si si už snáď tisíckrát, že ju nebudeš kontaktovať, ale osamelé noci a opité chvíle majú svoje čaro.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
20
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
50
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najčastejšie stereotypy z filmov, ktoré ľudí z rôznych krajín rozčuľujú


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME