20 vecí, ktoré sa dejú úplne každému vrátane teba

Koľko z nich dôverne poznáš?

Zdroj: Profimedia

Toto sú veci, ktoré sa dejú nám všetkým. Nerozpráva sa o nich, lebo sú to absolútne banality, ale aj tak… dejú sa. A určite aj tebe.

1. Na dovolenku si balíš dvakrát viac nohavičiek alebo treniek, ako budeš reálne potrebovať. Len tak pre istotu, keby si sa náhodou dvakrát denne posr*l.

2. Opýtaš sa niekoho na jeho meno, no potom vypneš príjem a nepočúvaš. Vo výsledku nevieš jeho meno a je ti trápne opýtať sa naň znovu.

3. Na otázku „Prosíte si k tomu blok?“ odpovedáš náhodne a táto odpoveď nie je podložená absolútne ničím. Proste ho raz chceš a raz nie.

4. Ešte stále si myslíš, že rok 2007 bol predvčerom a deti narodené po roku 2000 nevedia ani chodiť. Takže predstava, že už majú volebné právo, ti robí v žalúdku šarapatu.

Lethal Weapon Ifc GIF - Find & Share on GIPHY

5. Myslíš si, že zomieraš. Vždy, keď ťa začne pichať v boku. A zároveň si presne ten človek, ktorý ostatným rád hovorí, aby nerobili zo všetkého prílišnú drámu.

6. Z času na čas zabudneš kontrolovať výraz vlastnej tváre. Na stotinu sekundy môže teda okolitý svet pozorovať, ako veľmi ho máš v paži.

7. Vieš, že minúta robenia planku je tá najdlhšia minúta, aká v galaxii existuje.

8. Keď naberieš fakt gigantický výtlk, ospravedlníš sa svojmu autu. A potom oduševnene zap*čuješ na slovenské cesty, lebo život s nimi je naozaj ťažký.

Angry Bart Simpson GIF - Find & Share on GIPHY

9. Keď príbalový leták od liekov hovorí, že nemáš riadiť ťažké stroje, vieš, že pravdepodobne myslia autá a tak… ale aj tak si predstavíš minimálne žeriav.

10. Nenápadne stláčaš tlačidlo na zatvorenie dverí od výťahu, zatiaľ čo sa snažíš nenadviazať očný kontakt s osobou, ktorá doň očividne plánovala nastúpiť. Pôjdeš za to do pekla? Možno. Ale stálo to za to.

11. Nedokážeš presúvať obrázky vo Worde. Teda respektíve dokážeš, ale posunieš ho o nano milimeter, zmizne ti všetok text, nastaví sa ti akési divné formátovanie, objavia sa štyri nové strany a v Microsofte začne horieť serverovňa.

12. Vieš sa prednasr*ť. Akože vtedy, keď už dopredu vieš, že ťa niekto niečím vytočí, tak si to začneš predstavovať, imaginárne sa s ním pohádaš a prednas*rieš sa ešte pred tým, ako to daný človek vlastne povie.

Donald Glover No GIF - Find & Share on GIPHY

13. Zobudíš sa o 8:27, budík máš na 8:30 a čo urobíš? Presne tak, prevrátiš sa na druhý bok a ideš zase spať. Lebo tie tri minúty spánku navyše sa proste rátajú.

14. Ráno sedíš zabalený v uteráku na posteli aspoň dvadsať minút. A premýšľaš nad tým, ako nič nestíhaš.

15. Myslíš si, že nakupovanie cez internet je tá najpohodlnejšia a najjednoduchšia vec na svete… až dokiaľ sa nemusíš postaviť a ísť si po kartu.

16. Pätnásť minút hľadáš správnu pesničku, ktorú si vypeckuješ v aute… počas 4-minútovej cesty do obchodu.

Jamie Foxx Dancing GIF by Fox TV - Find & Share on GIPHY

17. Nechápeš možnosť sledovania poštovej zásielky. V jednej sekunde si ešte ani nie sú istí, či tvoja zásielka vôbec existuje a v druhej ti už klope kuriér na dvere. Tak načo?

18. O tretej ráno premýšľaš, či ten čierny obrys, na ktorý sa snažíš zaostriť, je tvoja bunda alebo bezruký týpek, ktorý vie stáť bez jediného pohnutia už 15 minút.

19. Keď prechádzaš autom okolo koní, zakričíš „kone“. Každý. Jeden. Raz.

20. Píšeš, že už si na ceste, ale nevyrazíš, až dokiaľ ti ten druhý nenapíše „ok“. Lebo čo keď náhodou vyrazíš, on si to nevšimne a potom budeš čakať pod jeho barakom desať minút ako cicimbrus?

On My Way GIF by The X-Files - Find & Share on GIPHY


Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
65
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slovenské relácie a seriály, ktorým sme vymysleli úprimné názvy

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME