Nedeľa 24.10.2021
sk
Kvetoslava
cz
Nina

Niektoré dievčatá bytostne potrebujú byť stredobodom pozornosti v každom podniku. Natiahnuté v miniatúrnych sukničkách a trblietavých topoch sa vydávajú do nočných ulíc, aby sa „opili“ z jedného poldecáku, značne grambľavo tancovali na stole s fľašou v ruke a zbierali pohľady barových alfasamcov. Ale, čuduj sa svetu, dnešný článok je jasným dôkazom, že na to idú úplne zle. 

Nebudeme tu moralizovať o vnútornej kráse, lebo nalejme si čistého vína (alebo vody) – s intelektuálnymi debatami o medzivojnovej literatúre si môžeš v piatok večer tak akurát vytrieť… Zato ti prezradíme efektívny spôsob, vďaka ktorému ťa v bare rozhodne nikto neprehliadne. Ako sme nedávno zistili, bohato stačia babkine bombarďáky, alebo, ako zistíme dnes, umelé zuby.

Shutterstock

23-ročná Emma, ktorá na TikToku vystupuje ako @lxvdisc, totiž nedávno zistila, že práve vďaka nim žiari pod UV svetlom ako diskoguľa. Vo virálnom videu, ktoré má momentálne viac ako 10 miliónov zhliadnutí, reaguje na iné video slečny s podobným problémom. „Toto nemôže byť pravda. Buď na tom moje zuby nie sú tak zle, alebo sú všetci moji kamaráti klamári,“ hovorí.

Umelé zuby sa s UV svetlom práve dvakrát nemusia

Následne sa to rozhodla otestovať. Zhasla svetlo, zasvietila baterku a bum. Zistila, že je to presne také zlé, ako sa obávala. „Práve som kompletne stratila vôľu žiť,“ hovorí, zatiaľ čo sa zaskočene pozerá na svoj „žiarivý“ úsmev, ktorý by sa v reklame na zubnú pastu asi uplatnil len ťažko. Hups.

@lxvdisc

#stitch with @lane_d i was so shook y’all I’m literally going to cry #fypシ

♬ Time of Our Lives – Pitbull & Ne-Yo

Ľudia sa na jej nešťastí výdatne bavili, no medzi tisíckami komentárov sa pochopiteľne našli aj takí, ktorých postretol podobný osud. „Mám dva umelé zuby. Ako to, že ma pred týmto nikto nevaroval?“ napísala jedna komentujúca. „Keď som išiel na svoju prvú párty po návšteve zubára, bol som rovnako zaskočený,“ podelil sa o príhodu zase niekto ďalší.

Zdroj: lxvdisc / TikTok 

Slečna sa kvôli bizarnej voľbe nohavičiek stala v bare terčom pozornosti


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom ale tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť