Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek

Trapas počas vlastnej svadby. Známa slovenská herečka zabudla na túto dôležitú vec

Na svadbe sa jej stal menší trapas.


Slovenská herečka známe napríklad zo seriálu Nemocnica Monika Horváthová, dnes už Szabó, si svoje áno s manželom Dominikom povedala už v roku 2023, no vtedy to bolo iba v kruhu najbližších.

V marci tohto roku si to zopakovali už v hojnom počte. Prvá svadba v kruhu blízkych sa konala v Bratislave a tá druhá v krásnom prostredí Vysokých Tatier.

Pozvanie na ich svadbu v luxusnom hoteli prijalo naozaj množstvo ľudí, preto sa nemôžeme čudovať, že bola Monika vo veľkom strese. K tomu sa pridalo to, že mala celý čas pocit, že na niečo zabudne. A nakoniec tomu tak aj bolo.

„Svadba bola pre nás výnimočná tým, že sme ju mali v zimnom období v Tatrách a splnili sa tak všetky naše očakávania. Chvíľu nás mrzelo, že tam nebude toľko snehu, ako sme si mysleli, nakoľko tento rok bolo šialené teplo počas posledných týždňov. Ale stal sa zázrak a nám tesne po obrade začalo vonku nádherne snežiť. A snežilo až do druhého dňa,“ povedala pre Topky.sk.

Ďalej priznala, že sa jej stal počas obradu menší trapas. „Stres som mala asi len z toho, že na niečo zabudneme, a to sa mi podarilo. Svadobnú kyticu som totiž zabudla na izbe, preto som ju pri obrade nemala,“ dodala na záver.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.