Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Trápi ťa, že si single? Nesmúť, tieto výhody slobodného života ľudia vo vzťahu nepocítia

12 dôvodov, prečo sa oplatí byť single.


Ďalšie výhody slobodného života

7. Samostatnosť a sloboda: Možno najväčšou výhodou bytia single je pocit samostatnosti a slobody. Máš možnosť žiť svoj život podľa vlastných pravidiel a plánovať svoju budúcnosť bez závislosti od niekoho iného.

8. Voľnejšie vzťahy a hľadanie toho, čo ti vyhovuje: Byť single ti dáva možnosť zoznamovať sa s rôznymi ľuďmi a objavovať svoje preferencie a potreby vo vzťahu. Môžeš sa ponoriť do rôznych skúseností a spoznať rôzne typy ľudí bez toho, aby si sa hneď zviazal v dlhodobom vzťahu.

9. Väčšia schopnosť vybudovať si silné priateľské vzťahy: Byť single neznamená byť osamotený. Keď si single, máš viac času a energie na budovanie hlbokých a zmysluplných priateľských vzťahov, čo môže byť rovnako dôležité a uspokojivé ako partnerský vzťah.

priateľstvo

Mohlo by ťa zaujímať:

Kto je tvoj najlepší priateľ? Zistíš to vďaka tomuto virálnemu triku, ktorý sa šíri internetom

10. Nekonečné možnosti pre cestovanie a dobrodružstvá: Pri cestovaní a plánovaní dovoleniek vo vzťahu väčšinou zohľadňujeme aj potreby a preferencie partnera. Ak si single, máš možnosť slobodne a podľa vlastných túžob rozhodovať sa o svojich cestách a dobrodružstvách.

11. Lepšia finančná kontrola a stabilita: Byť single ti umožňuje mať lepšiu kontrolu nad svojimi financiami a plánovať svoj rozpočet bez nutnosti zohľadňovať výdavky partnera. Vďaka tomu vieš investovať do toho, čo chceš ty, napríklad do seba a svojich potrieb a túžob.

12. Menšie finančné zaťaženie: Vo vzťahu môže byť finančné zaťaženie vyššie v dôsledku vyšších výdavkov ako spoločné účty za stravu, zábavu a podobne. Keď si single, môžeš míňať menej, ušetriť peniaze na tieto výdavky a investovať ich do svojich cieľov alebo záujmov.

Všetky tieto psychologické výhody bytia single prispievajú k osobnému rastu a blahobytu, ktorý môže mať pozitívny vplyv na tvoj život a vytvárať základ pre zdravé a uspokojivé budúce vzťahy. Takže ak sa cítiš frustrovaný alebo smutný z toho, že si single, pamätaj si na všetky tieto výhody a užívaj si toto obdobie svojho života naplno.

Trápi ťa, že si single? Nesmúť, tieto výhody slobodného života ľudia vo vzťahu nepocítia
Shutterstock

Tagy:

Veronika Kužmová
Som z východu a som na to hrdá. Vyštudovala som editorstvo a vydavateľskú prax a raz by som chcela zeditovať knihu, ktorá vyhrá Nobelovu cenu. Zaujímam sa o zdravý životný štýl a rada cvičím, aby som potom mohla robiť svoju druhú najobľúbenejšiu činnosť - jesť.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.