Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš

Na Slovensko konečne dorazila zima, a teda už nielen tá kalendárna, ale aj pocitová. Ortuť teplomera olizuje mínusové hodnoty, a keďže vianočné trhy už skončili, nikto z nás nemá dôvod sa v tomto nečase trepať von. Niekoľko tipov, ako si skrátiť čas medzi štyrmi stenami, ktoré honosne nazývaš domov, sa teda nepochybne zídu. 

Niekoľko si ich pre vás pripravil náš šikovný ilustrátor ArtCave Maniac a ktoré to sú, sa už môžeš pozrieť na vlastné oči. Nezabudni nám v komentároch napísať, ako počas chladných dní tráviš svoj čas najradšej práve ty.

1. Čítať knihy

Tie, čo sa ti hromadia na poličke už od minulého roka (čo koniec koncov zase nebolo tak dávno), ale vždy si dal prednosť nejakej intelektuálnejšej zábavke. Napríklad pivu. Lebo pivo sa neodmieta a už vonkoncom nie, keď ťa niekto pozve. Teraz by ti tak maximálne primrzli paprče ku krígľu, takže…

© ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Piť horúce nápoje

A keď už budeš hltať tie dlhoodkladané knihy, hádam by to ani nebola správna knihomoľská seansa, keby si si pred ňou neobaril hubu harmančekovým čajom. Lebo niet lepšieho pocitu, ako toho, keď ti pomaly, ale isto, zlieza podnebie. No čo, už si postavil vodu?

© ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Babušiť sa

Na drzovku, do deky až po uši ako mexické burrito a nech ťa všetci obskakujú. A keby si nebol býval sám, možno by tento plán aj fungoval a možno by ti nešla žila na čele vyskočiť z podoby v momente, keď zistíš, že si zase nechal ovládač tri kilometre od seba.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Pozerať filmy

Ideálne už štvrtýkrát tie isté, ktoré si pozeral na Vianoce, doobeda na Silvestra a aj prvého januára, keď sa ti pod náporom kvalitnej opice a krútiacich sa vnútorností nechcelo hľadať nič nové. Lebo ešte nevieš, že Kevina zabudnú doma a ani tú scénu s tehlou ešte nepoznáš naspamäť… však?

© ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Hrať videohry

Nezdržuj sa týmto článkom. Ten level sa sám neprejde.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

6. Tráviť čas s deťmi

Lebo deti sú radosť a utierať zadky či ťahať im z nosa šachové figúrky je presne to, čo každú matku zahreje pri srdiečku. O to príjemnejšie je, keď ich človek konečne odloží do postele, vyloží si nohy a môže si užiť pár chvíľ pre seba… kým sa zase nedovalia do obývačky, lebo im treba cikať.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

Ako hodnotíš tento článok?

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť