Treskúca zima dorazila. Čo robiť doma počas chladných dní?

Inšpiruj sa našimi tipmi, ako prečkať tieto dni.

Zdroj: © ArtCave Maniac / EMEFKA

Na Slovensko konečne dorazila zima, a teda už nielen tá kalendárna, ale aj pocitová. Ortuť teplomera olizuje mínusové hodnoty, a keďže vianočné trhy už skončili, nikto z nás nemá dôvod sa v tomto nečase trepať von. Niekoľko tipov, ako si skrátiť čas medzi štyrmi stenami, ktoré honosne nazývaš domov, sa teda nepochybne zídu. 

Niekoľko si ich pre vás pripravil náš šikovný ilustrátor ArtCave Maniac a ktoré to sú, sa už môžeš pozrieť na vlastné oči. Nezabudni nám v komentároch napísať, ako počas chladných dní tráviš svoj čas najradšej práve ty.

1. Čítať knihy

Tie, čo sa ti hromadia na poličke už od minulého roka (čo koniec koncov zase nebolo tak dávno), ale vždy si dal prednosť nejakej intelektuálnejšej zábavke. Napríklad pivu. Lebo pivo sa neodmieta a už vonkoncom nie, keď ťa niekto pozve. Teraz by ti tak maximálne primrzli paprče ku krígľu, takže…

© ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Piť horúce nápoje

A keď už budeš hltať tie dlhoodkladané knihy, hádam by to ani nebola správna knihomoľská seansa, keby si si pred ňou neobaril hubu harmančekovým čajom. Lebo niet lepšieho pocitu, ako toho, keď ti pomaly, ale isto, zlieza podnebie. No čo, už si postavil vodu?

© ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Babušiť sa

Na drzovku, do deky až po uši ako mexické burrito a nech ťa všetci obskakujú. A keby si nebol býval sám, možno by tento plán aj fungoval a možno by ti nešla žila na čele vyskočiť z podoby v momente, keď zistíš, že si zase nechal ovládač tri kilometre od seba.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Pozerať filmy

Ideálne už štvrtýkrát tie isté, ktoré si pozeral na Vianoce, doobeda na Silvestra a aj prvého januára, keď sa ti pod náporom kvalitnej opice a krútiacich sa vnútorností nechcelo hľadať nič nové. Lebo ešte nevieš, že Kevina zabudnú doma a ani tú scénu s tehlou ešte nepoznáš naspamäť… však?

© ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Hrať videohry

Nezdržuj sa týmto článkom. Ten level sa sám neprejde.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

6. Tráviť čas s deťmi

Lebo deti sú radosť a utierať zadky či ťahať im z nosa šachové figúrky je presne to, čo každú matku zahreje pri srdiečku. O to príjemnejšie je, keď ich človek konečne odloží do postele, vyloží si nohy a môže si užiť pár chvíľ pre seba… kým sa zase nedovalia do obývačky, lebo im treba cikať.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Títo ľudia ťa svojimi počinmi presvedčia, že zvieratká sú ich život

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME