Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Tretí Venom láka v ukážke na masívnu akciu a mimozemšťanov. Snímka dorazí na jeseň

Venomov posledný tanec.


Komiksová séria Venom síce u kritikov veľa pochvaly nepozbierala, ale diváci na ňu do kín chodili. Tento rok teda do kín dorazí už tretí a zároveň posledný diel s názvom Venom: The Last Dance.

O réžiu sa tentokrát postarala Kelly Marcel, ktorá napísala predchádzajúce diely a týmto filmom celovečerne debutuje. V hlavnej úlohe opäť uvidíme Toma Hardyho, ktorý stvárni Eddieho Brocka, investigatívneho reportéra, ktorý sa stal hostiteľom pre mimozemského Venoma.

Obaja sú na úteku, keďže im po krku ide svet ľudí aj mimozemšťanov. Zúfalá situácia ich prinúti urobiť zničujúce rozhodnutie, ktoré bude mať nepredstaviteľné následky.

Vo filme uvidíme aj Peggy Lu, Stephena Grahama, Juno Temple, Chiwetela Ejiofora, Rhysa Ifansa, Alannu Ubach, Clarka Backoa a Crista Fernándeza.

Sme zvedaví, či sa debutujúcej režisérke podarí film ukočírovať a či tretí Venom zopakuje kasový úspech svojich súrodencov. Zdá sa ale, že fanúšikovia predchádzajúcich dielov budú aj tentokrát spokojní. Film si premiéru odbije 24. októbra.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.