Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.12.2023
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Humor sa rovnako ako všetko ostatné postupne vyvíja. Tak, ako nás kedysi bavili “rage comics“ obrázky, nás teraz bavia rôzne obrázkové meme. Podobne to bolo aj s rôznymi tričkami s nápismi, ktoré sme kedysi vnímali ako vcelku zábavné, no teraz nám prídu možno trápne. Možno trochu viac.

Je možné, že máš dokonca aj ty nejaké z týchto tričiek doma. Kedysi veľmi fičalo nosiť takéto tričká a hlavne ich dávať svojim kamarátom a najbližším na narodeniny a iné vážené udalosti. Už sa nájde len málokto, kto by takéto tričko nosil s hrdosťou. Sme si istí, že si určite na niektoré z nich narazil vo svojom živote aj ty.

Pre všetkých tých, ktorí nedokážu zbaliť babu

Jednou z hlavných tém týchto neskutočne vtipných tričiek je sex. Azda najznámejšie tričko s nápisom je „Sex inštruktor – prvá lekcia zadarmo!“ a potom nesmieme zabudnúť ani na tričko s nápisom „Chceš mať so mnou sex? Nič nehovor, iba sa usmej“. To však ešte ani zďaleka nič nie je.

Na internetoch nájdeš dokonca aj tričko s motívom, kde je napísané „Darca orgazmov“. Čávo, ktorý si dá na seba toto tričko, musí čeliť veľmi vysokým očakávaniam. Nie je to malina nosiť takéto tričká. No a snáď najlepší nápis aj s vyobrazením ženskej vagíny na tričku je „Nie som gynekológ, ale pozrieť sa môžem.“

Horšie môžu byť už len tričká pre páry

Najväčší hit všetkých festivalov sú tričká pre páry, na ktorom má muž napísané: „Keď sa stratím, vráťte ma, prosím, Gizke“ a na jej tričku je, samozrejme, „Ja som Gizka“. Niekoho by pri toľkej originalite aj srdce zabolelo.

Toto bolo cool vtedy, keď bolo in hovoriť slovo cool. Existuje však ešte vyšší level párových tričiek, okrem “king“ a “queen“ verzie existuje aj taká, na ktorej má muž napísané: „Mám všetko, čo potrebujem“ a na ženskom je napísané „Ja som všetko“.

Thats Crazy What GIF by Jireel - Find & Share on GIPHY

Keď sa všetok humor vyčerpal na internete a na tričká nezostalo

Keď nevieš, kam z konopí, a potrebuješ nájsť nejaký darček, tak ktovie prečo ľuďom napadne siahnuť po takýchto tričkách. Ako nápisy na tričkách hovoria: „Po tráve sa nechodí, po tráve sa smeje.“ Starší vtip už snáď ani neexistuje.

Čo by sme to boli za národ, ak by sme neboli patrične hrdí na náš vzťah k alkoholu. Preto existuje hneď niekoľko tričiek s vtipnými nápismi aj na túto tému. Napríklad s nápisom „Šetri vodu, pi pivo“ alebo „Som ako džin, zjavím sa tam, kde sa otvorí fľaška!“

Sú hlášky, ktoré by ľudia radšej nemali ani hovoriť, nie ich ešte nosiť na tričku. Jednou z nich je napríklad aj „Býval som namyslený, teraz som už bez chyby“ alebo „ELEKTRIKÁR – Ak tancujem a nehrá hudba, vypnite hlavný istič“. 

Pochybujeme o tom, že existuje šéf, ktorý by ocenil tričko s nápisom „Nikto nevie, čo tu robím, ale všetci mi hovoria ŠÉF“. Ibaže by si sa chcel svojmu šéfovi pomstiť.


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.