Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Viacero žien si dáva poriadne záležať na tom, čo si na seba oblieka. Aby sa v oblečení cítili dobre, pomáhajú si rôznymi strihmi, ktoré lichotia konkrétnej postave, ale aj motívmi. Presne také tričká, ktorých motívy určite zaujmú každého, vyrába aj japonská firma. 

Móda je vo viacerých ohľadoch veľmi variabilná. Vďaka oblečeniu môžeme vyjadrovať rôzne postoje, to, že patríme k nejakej komunite, alebo dokonca vyjadriť postoj k svojmu telu. Oblečenie nám dáva naozaj veľa možností a jeho nespočetní výrobcovia ešte viac.

Výrobcovia sa doslova predbiehajú v tom, kto ponúkne originálnejšie motívy, aby zaujal svojich zákazníkov. Rovnako hladní po originalite sme aj my, samotní zákazníci.

Profimedia.sk

Tričko, v ktorom ženy zahviezdia

Naším cieľom je mnohokrát nielen cítiť sa v oblečení dobre, ale v ňom aj dobre vyzerať. Túto potrebu veľmi dobre využila japonská značka ekoD Works. Vytvorila totiž na prvý pohľad obyčajné tričká, ktoré však pritiahnu pohľady všetkých okoloidúcich. Tajomstvo sa neskrýva v špecifickom strihu, ale v motíve, ktorý je na tričku.

Profimedia.sk

Na tričku je totiž umiestnený motív, ktorý plní funkciu optickej ilúzie. Jedným z motívov je obrázok výstrihu, vďaka čomu to vyzerá tak, že je na tričku malá slzička, ktorá odhaľuje poprsie nositeľky.

Druhým motívom je mriežka, ktorá je zdeformovaná tak, ako by sa roztiahla, ak by bola umiestnená práve na mieste poprsia ženy. Jednoduchými optickými ilúziami tak môžu aj dámy s menším poprsím vyzerať, že im bolo nadelené viac. Tieto tričká stoja v prepočte 28 eur.

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť