Tričko, v ktorom bude zaručene vyzerať dobre každá žena

Lacnejšie ako plastika.

Zdroj: Profimedia.sk

Viacero žien si dáva poriadne záležať na tom, čo si na seba oblieka. Aby sa v oblečení cítili dobre, pomáhajú si rôznymi strihmi, ktoré lichotia konkrétnej postave, ale aj motívmi. Presne také tričká, ktorých motívy určite zaujmú každého, vyrába aj japonská firma. 

Móda je vo viacerých ohľadoch veľmi variabilná. Vďaka oblečeniu môžeme vyjadrovať rôzne postoje, to, že patríme k nejakej komunite, alebo dokonca vyjadriť postoj k svojmu telu. Oblečenie nám dáva naozaj veľa možností a jeho nespočetní výrobcovia ešte viac.

Výrobcovia sa doslova predbiehajú v tom, kto ponúkne originálnejšie motívy, aby zaujal svojich zákazníkov. Rovnako hladní po originalite sme aj my, samotní zákazníci.

Profimedia.sk

Tričko, v ktorom ženy zahviezdia

Naším cieľom je mnohokrát nielen cítiť sa v oblečení dobre, ale v ňom aj dobre vyzerať. Túto potrebu veľmi dobre využila japonská značka ekoD Works. Vytvorila totiž na prvý pohľad obyčajné tričká, ktoré však pritiahnu pohľady všetkých okoloidúcich. Tajomstvo sa neskrýva v špecifickom strihu, ale v motíve, ktorý je na tričku.

Profimedia.sk

Na tričku je totiž umiestnený motív, ktorý plní funkciu optickej ilúzie. Jedným z motívov je obrázok výstrihu, vďaka čomu to vyzerá tak, že je na tričku malá slzička, ktorá odhaľuje poprsie nositeľky.

Druhým motívom je mriežka, ktorá je zdeformovaná tak, ako by sa roztiahla, ak by bola umiestnená práve na mieste poprsia ženy. Jednoduchými optickými ilúziami tak môžu aj dámy s menším poprsím vyzerať, že im bolo nadelené viac. Tieto tričká stoja v prepočte 28 eur.

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Veci, ktoré v tvojom hniezdočku spôsobujú bordel

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME