Utorok 7.12.2021
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

S cestovaním to bolo posledné dva roky „oblačno, miestami fašírky“, ale všetci predsa pevne veríme, že to takto nebude navždy. Jedného dňa si táto pandémia musí pobaliť saky-paky a potom si ich konečne pobalíme aj my a budeme zase lietať z jedného konca planéty na druhý, čo nám srdce ráči. To bude presne moment, keď si spomenieš na všetky šikovné lifehacky, ktoré si u nás čítal a budeš za ne vďačný.

Dnes ti jeden taký prinášame opäť, hoci možno trochu kontroverzný. Zatiaľ čo jedna časť internetu ho označila za geniálny, ďalšia si myslí, že je to už totálne cez čiaru. Ale povedzme si úprimne. Kvôli našej neochote nosiť celý týždeň tie isté nohavice a nedovliecť domov jedinú magnetku nás už aerolínie na extra batožine ošklbali o toľké peniaze, že ich jeden (spoiler alert) vankúš hádam z miery nevyvedie.

Vďaka obliečke na vankúš žiadne extra poplatky

Vášnivá cestovateľka Anya Iakovlieva, ktorá na TikToku vystupuje ako @nolimitua, nedávno na sociálnej sieti prezradila, ako kvantum oblečenia navyše pašuje do lietadla ona. Vo virálnom videu, ktoré má momentálne viac ako 12 miliónov zhliadnutí, ho najprv pchá do obliečky na vankúš. Neskôr ju vidíme, ako sa s ním potmehúdsky škeriac prechádza po letisku a v poslednom zábere je jasné, že sa s ním „prebojovala“ až do lietadla. 

@nolimitua

#travelhack #travelhacks #pillowtransformation #lifehack #travellight #noonesgonnaknow #traveltips #travellife #traveltip

♬ how would they know bad girls club – Chris Gleason

Darebáctvo sa teda podarilo, no niektorí komentujúci boli značne skeptickí. „Ako by sa to len mohli zamestnanci letiska dozvedieť? Hmmm, volá sa to RTG sken,“ vyjadril sa jeden z nich. „Mala by si si tam pribaliť aj extra dezodorant, keďže sa budeš pred kontrolou od stresu potiť ako prasa a na záver ti na to aj tak prídu,“ napísal o čosi korenistejšie niekto iný.

Na druhej strane však bolo kopec takých, ktorým sa trik nielenže páčil. Priznali sa, že ho praktizujú sami. „Robím to tak už dvadsať rokov a ešte nikdy s tým nikto nemal problém. Niekedy som to dokonca do obliečky pchala rovno pred nimi,“ prezradila komentujúca, ktorá leteckým spoločnostiam očividne nedaruje ani cent navyše. A čo ty? Vyskúšaš v budúcnosti tento trik? 

Shutterstock

Zdroj: nolimitua / TikTok 

Čítaj ďalej: Žena sa podelila o šikovný trik, ako prepašovať do lietadla extra batožinu


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť