Streda 28.9.2022
sk
Václav
cz
Den české státnosti | Václav
, Václava

Nakupovanie oblečenia na internete má svoje výhody aj nevýhody. Je to veľmi pohodlné, nemusíme nikam chodiť a môžeme nakupovať pokojne aj popri vykonávaní potreby. Nevýhodou však je, že si oblečenie nemôžeme vyskúšať, nevieme, či nám sadne, prípadne, či sa nám bude hodiť k outfitom tak, ako si to predstavujeme.

Portál Metro upozornil na video, ktoré odhaľuje naozaj nápaditú praktiku jednej slečny, ktorá si originálne poradila s online nakupovaním.

Vynašla sa pri nakupovaní topánok

Megan Papas tiež zápasila s problémom, že si síce vedela nájsť na internete mnohé pekné topánky, no nevedela si predstaviť, či sa jej budú hodiť k jej oblečeniu. Preto sa svojsky vynašla. Odfotila sa v póze z boku v konkrétnom outfite, následne si svoju “postavičku“ vytlačila na papier a vystrihla bez nôh.

Potom si už len jednoducho prezerala výber topánok a vystrihnutú postavičku prikladala k monitoru s obrázkami tých, ktoré ju najviac zaujali. Našla tak skvelý spôsob, ako sa rozhodnúť, ktoré topánky najviac ladia k jej outfitu. Video, ako túto svoju fintu aplikuje, zdieľala so svojimi kolegami v pracovnej skupine.

Tí z jej nápadu zostali nadšení rovnako ako mnohí ľudia na internete, ktorí video videli. Niet pochýb o tom, že sa video mnohým ľuďom zapáčilo, momentálne má cez 3,5 milióna zhliadnutí a okolo 58-tisíc komentárov.

Medzi komentármi sa našli ľudia, ktorí sa rozhodli týmto nápadom inšpirovať. Jedna dáma napísala, že si vytlačí postavu seba ako sedí a vyberie si podobným štýlom gauč. Našli sa aj takí, ktorí podobný trik používajú tiež, a aj tí, ktorí tento trik ocenili a vyjadrili sa, že toto je online nakupovanie posunuté na úplne nový level.

Zdroj: metro


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť