Slečna vymyslela nápaditý trik, ako lepšie nakupovať online

Online nakupovanie posunuté na vyšší level.

Zdroj: Andrea Piacquadio, Pexels

Nakupovanie oblečenia na internete má svoje výhody aj nevýhody. Je to veľmi pohodlné, nemusíme nikam chodiť a môžeme nakupovať pokojne aj popri vykonávaní potreby. Nevýhodou však je, že si oblečenie nemôžeme vyskúšať, nevieme, či nám sadne, prípadne, či sa nám bude hodiť k outfitom tak, ako si to predstavujeme.

Portál Metro upozornil na video, ktoré odhaľuje naozaj nápaditú praktiku jednej slečny, ktorá si originálne poradila s online nakupovaním.

Vynašla sa pri nakupovaní topánok

Megan Papas tiež zápasila s problémom, že si síce vedela nájsť na internete mnohé pekné topánky, no nevedela si predstaviť, či sa jej budú hodiť k jej oblečeniu. Preto sa svojsky vynašla. Odfotila sa v póze z boku v konkrétnom outfite, následne si svoju “postavičku“ vytlačila na papier a vystrihla bez nôh.

Potom si už len jednoducho prezerala výber topánok a vystrihnutú postavičku prikladala k monitoru s obrázkami tých, ktoré ju najviac zaujali. Našla tak skvelý spôsob, ako sa rozhodnúť, ktoré topánky najviac ladia k jej outfitu. Video, ako túto svoju fintu aplikuje, zdieľala so svojimi kolegami v pracovnej skupine.

Tí z jej nápadu zostali nadšení rovnako ako mnohí ľudia na internete, ktorí video videli. Niet pochýb o tom, že sa video mnohým ľuďom zapáčilo, momentálne má cez 3,5 milióna zhliadnutí a okolo 58-tisíc komentárov.

Medzi komentármi sa našli ľudia, ktorí sa rozhodli týmto nápadom inšpirovať. Jedna dáma napísala, že si vytlačí postavu seba ako sedí a vyberie si podobným štýlom gauč. Našli sa aj takí, ktorí podobný trik používajú tiež, a aj tí, ktorí tento trik ocenili a vyjadrili sa, že toto je online nakupovanie posunuté na úplne nový level.

Zdroj: metro

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slováci sa mali v našej výzve dokresliť na gauč. Takto komicky to dopadlo

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME