Triky, s ktorými budeš pripravený na prvý deň v novom roku

Priprav sa lepšie ako minulý rok.

Zdroj: Profimedia.sk

Ako sa hovorí: budúcnosť praje pripraveným. Nový rok býva pre mnohých z nás dosť bolestivý z viacerých ohľadov. Ak sa naň však dostatočne pripravíš, bude bolestivý o niečo menej. Máme pre teba niekoľko tipov, ktoré ti pomôžu pripraviť sa na nový rok tak, aby si jeho prvý deň zvládol čo najlepšie.

Nachystaj si jedlo

Keďže budú obchody zatvorené a donáškové služby budú mať doslova vypredané, priprav sa na tento deň v predstihu. Môžeš si dať pečivo zamraziť do mrazničky, a keď ho vyberieš, bude ako čerstvé. Urob si zoznam a mysli na to, že po oslave príchodu nového roka budeš mať všelijaké chute. Dopraj si preto aj sladké, aj slané, aby si nemusel vyhadzovať zbytočné peniaze za donášku.

Ak sa aj rozhodneš pre donášku, odporúčame ti objednávať v predstihu. Nie si jediný, kto sa takto rozhodol, a reštaurácie s donáškou majú teraz poriadne „fofry“. Môže sa pokojne stať, že budeš na jedlo čakať aj dve hodiny. Takže ak aj práve nebudeš hladný, tak si to jedlo radšej objednaj.

Food Thanksgiving GIF by Spirited Away - Find & Share on GIPHY

Nakúp si dopredu všetko, čo potrebuješ

Okrem jedla budeš možno potrebovať aj lieky proti bolesti hlavy. Nechceš prísť na to, že ich nemáš práve vtedy, keď bude v meste otvorená jedna lekáreň. Alebo žiadna. Určite sa ti bude hodiť aj nejaký ten vyprošťovák, minerálka alebo cola. V prípade, že pôjdeš už na druhý deň do práce, nemal by si zabudnúť, že si treba pripraviť raňajky.

Franki Chamaki, Unsplash

Nehraj hrdinu, priprav sa na opicu

Je lepšie byť na ňu pripravený, aj keď možno nepríde, ako byť nepripravený, a potom trpieť. Nachystaj si pekne vychladenú colu, prípadne pivko na doplnenie hladiny, vyprošťovák a všetko potrebné na poriadny vývar. Môžeš si ho rovno uvariť, nech ho potom nemusíš robiť s bolesťou hlavy. Poupratuj si, lebo potom sa ti určite nebude chcieť s tou ťarchou, čo budeš mať na pleciach.

Confused What Happened GIF by Google - Find & Share on GIPHY

Nech si pripravený po celý rok

Okrem všetkých predopičných a poopičných príprav sa treba pripraviť aj na nový rok vo všeobecnosti. Zober kalendár alebo diár a rovno si doň hoď dôležité pripomienky, ako napríklad, že sa máš objednať na preventívku k zubárovi, lebo to budeš zas riešiť na poslednú chvíľu.

Zaznač si všetky dôležité dátumy, aby si neskôr nemusel stresovať. Nezabudni si tiež poznačiť, že chceš rovnako ako minulé roky nakúpiť všetky vianočné darčeky v novembri.

Brooke Lark, Unsplash
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Veci, ktoré by si mali muži vyskúšať, aby ich konečne pochopili

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME