Nedeľa 7.8.2022
sk
Štefánia
cz
Lada

Trojica žien inzerovala voľnú izbu na prenájom na online zoznamke

Na zoznamke možno nájsť všelikoho. Možno aj dobrého spolubývajúceho.


Vzhľadom na to, že ceny bytov a ich prenájmov sú v dnešnej dobe priam astronomické, záujem o izby každým dňom stúpa. Predsa len, pokiaľ pracuješ, vedieš spoločenský život a domov sa chodíš len vyspať, nemá zmysel vyhodiť polovicu výplaty na bývanie. Jedna izba, kuchyňa a spoločná kúpeľňa ti bohato stačia a ušetrené financie môžeš investovať do niečoho, čo ti reálne urobí radosť. Napríklad jedlo.

Vďaka tomuto zmýšľaniu nie je také náročné nájsť si do bytu spolubývajúceho. Nájsť však takého, ktorého nebudeš chcieť pod chvíľou utopiť v lyžičke vody… to už je o inom. Na jednej strane ti môže byť tri-päť, čo človek z vedľajšej izby robí vo svojom voľnom čase. Na strane druhej by ale predsa bolo pekné, keby ste spolu vychádzali a aspoň z času na čas si mali čo povedať.

Netradičný profil na online zoznamke

Našťastie žijeme v 21. storočí a moderné technológie so sebou priniesli okrem iného aj zaujímavú platformu, kde sa môžu ľudia s rovnakými záujmami nájsť jedným pohnutím prsta. Online zoznamky. Väčšinou na nich ľudia hľadajú partnera, no iniciatíve sa medze nekladú. A tieto tri slečny sú toho jasným dôkazom.

„Ja odpadnem. Tieto tri slečny inzerujú voľnú izbu na prenájom cez Grindr,“ upozornil na netradičný profil Dan, ktorý na Twitteri vystupuje ako @xxdanbbzxx. Ďalej podotkol, že izba sa nachádza v Birminghame, druhom najväčšom meste v Anglicku, a pravdepodobne je ešte stále k dispozícii. Z jeho príspevku sa stal okamžitý virál.

Bohužiaľ, možno práve preto, že sa príspevok dostal k toľkému množstvu ľudí, to pre slečny nedopadlo práve najlepšie. Grindr, aplikácia, ktorá slúži prevažne ako zoznamka pre LGBTQ+ komunitu, ich profil zablokovala za porušenie pravidiel. „Všetko dobré sa raz skončí,“ vyjadrila sa k tomu @Clee_nah, jedna z inzerujúcich dievčat. Tým teraz len ostáva veriť, že sa k dobrému spolubývajúcemu dopracujú aj svojpomocne.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť