Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Trojica žien inzerovala voľnú izbu na prenájom na online zoznamke

Na zoznamke možno nájsť všelikoho. Možno aj dobrého spolubývajúceho.


Vzhľadom na to, že ceny bytov a ich prenájmov sú v dnešnej dobe priam astronomické, záujem o izby každým dňom stúpa. Predsa len, pokiaľ pracuješ, vedieš spoločenský život a domov sa chodíš len vyspať, nemá zmysel vyhodiť polovicu výplaty na bývanie. Jedna izba, kuchyňa a spoločná kúpeľňa ti bohato stačia a ušetrené financie môžeš investovať do niečoho, čo ti reálne urobí radosť. Napríklad jedlo.

Vďaka tomuto zmýšľaniu nie je také náročné nájsť si do bytu spolubývajúceho. Nájsť však takého, ktorého nebudeš chcieť pod chvíľou utopiť v lyžičke vody… to už je o inom. Na jednej strane ti môže byť tri-päť, čo človek z vedľajšej izby robí vo svojom voľnom čase. Na strane druhej by ale predsa bolo pekné, keby ste spolu vychádzali a aspoň z času na čas si mali čo povedať.

Netradičný profil na online zoznamke

Našťastie žijeme v 21. storočí a moderné technológie so sebou priniesli okrem iného aj zaujímavú platformu, kde sa môžu ľudia s rovnakými záujmami nájsť jedným pohnutím prsta. Online zoznamky. Väčšinou na nich ľudia hľadajú partnera, no iniciatíve sa medze nekladú. A tieto tri slečny sú toho jasným dôkazom.

„Ja odpadnem. Tieto tri slečny inzerujú voľnú izbu na prenájom cez Grindr,“ upozornil na netradičný profil Dan, ktorý na Twitteri vystupuje ako @xxdanbbzxx. Ďalej podotkol, že izba sa nachádza v Birminghame, druhom najväčšom meste v Anglicku, a pravdepodobne je ešte stále k dispozícii. Z jeho príspevku sa stal okamžitý virál.

Bohužiaľ, možno práve preto, že sa príspevok dostal k toľkému množstvu ľudí, to pre slečny nedopadlo práve najlepšie. Grindr, aplikácia, ktorá slúži prevažne ako zoznamka pre LGBTQ+ komunitu, ich profil zablokovala za porušenie pravidiel. „Všetko dobré sa raz skončí,“ vyjadrila sa k tomu @Clee_nah, jedna z inzerujúcich dievčat. Tým teraz len ostáva veriť, že sa k dobrému spolubývajúcemu dopracujú aj svojpomocne.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.