Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Trojročný chlapec takto vyvetral polmiliónové Ferrari. Video sa stalo virálnym hitom

Troška drahá hračka pre malého, nie?


Spomenieš si na plastové odrážadlo, ktoré bolo verným tátošom prvých rokov tvojho života? Mal si tú česť brázdiť cesty na podomácky zhotovenej káričke? Rôzne deti majú rôzne hračky. Niektoré sa hrajú s Ferrari za 550 000 €.

Učí sa už odmalička

Na sociálnych sieťach sa objavilo video trojročného chlapca, ktorý si na trati užíva jazdu v červenom Ferrari SF90 Stradale. Chlapec s profesionálnym výstrojom šoféruje úplne sám a jazda ho očividne naozaj baví.

Mladý motorista sa volá Zayn Sofuoğlu a ide o syna Kenana Sofuoğluho, päťnásobného svetového majstra motocyklovej súťaže Supersport. Tatko svojho syna vedie k motošportu už odmalička a na rozvoji jeho talentu skutočne nešetrí.

Ako vôbec dokáže také drobné dieťa ovládať veľký stroj? Ferrari bolo modifikované tak, aby si s ním poradil aj drobec. Zayn sedí na špeciálnej sedačke a plyn s brzdou nahradili páky na volante. Vyzerá to tak, že chlapec je lepší šofér ako mnohí dospeláci…

Drahá hračka

Ferrari SF90 Stradale sa predáva asi za 550 000 €. Pod kapotou má tisíc koní a na stovku zrýchli za 2,5 sekundy. Model z roku 2019 prekonáva všetkých svojich predchodcov z dielne talianskeho výrobcu. Hybrid je plný moderných technológií, z ktorých niektoré vznikli pre požiadavky monopostov F1.

Trojročný chlapec takto vyvetral polmiliónové Ferrari. Video sa stalo virálnym hitom
Profimedia

Kenan Sofuoğlu je známy svojou záľubou v luxusných strojoch a vo svojich garážach má hneď niekoľko nesmierne drahých áut a motoriek. Hovorí, že na všetky si zarobil počas svojej športovej kariéry, ktorú ukončil v roku 2018. V súčasnosti je poslancom za tureckú vládnu stranu AKP.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje